Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyük Buluşma

Konu, 'BMX' kısmında alper_033 tarafından paylaşıldı.

1. alper_033

alper_033 Yeni Üye

Seviye:
    Başlık samanyolundakiprogram gibi oldu ama kusura bakmayın. Forumda yeniyim biraz bakındığım kadarıyla böyle büyük bir bmx ci buluşması olmamış. Bence büyük bir buluşma yapalım brbirimizle tanışalım en azından İstanbul görsün ne kdar kalabalık bir bmx camiası varmış. Konuyu dağıtmadan burda ortak bi karara varalım arkadaşlar. Msn adresim alper_033@hotmail.com Eyüp/Rami'denim. Yakın olanları burayada beklerim Ayhan kardeşimle birlikte nerdeyse hergün rami parkındayız.

2. bünyamin

bünyamin Forum Demirbaşı

Seviye:
    walla kardeşim bende adanadan ama bende istiorum sadece istanbuldakiler değilde turkiye çapındaki tüm bmxçiler toplansın her şehir kendini temsil edsin flatland street fark edmez hem güzel olur hem hoş olur yani festiwal gibi bişi olur ozamanda turkiye geneli olursa:D saygılarımla :D ben istanbula gele bilme ihtimalim war gelirsem çok güzel olur benim için bilmediğim hareketleride örenirim öle değilmi bilenler :D

ayhan37 bunu beğendi.
  3. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    biz alperle nerdyse hergün rami-topçular-eyüp(fatihede gidicez yakında) takılıyoruz bugünde herzamnki gibi aynı yerde buluşup harekelerimizi çalışıcaz.

fatihtende rıdvan ve mahmut arkadaşımız var.inş. bu perşembe fatihten bi arkadaşa bmx almaya gidicez. biz gittikçe büyüyoruz bu çevrede gelin tanışalım buluşalım çalışalım ve bmx tanıtalım

alper_033 bunu beğendi.
  4. bmx.46

bmx.46 Kıdemli Üye

Seviye:
    ya eskişehirde bmx ci falan yokmu sitede hiç böle kendim mi takılcam yada eskişehirde olan paten,kaykay,street,dj,trial ciler bari onlarla dolaşıım

ayhan37 bunu beğendi.
  5. rıdvan

rıdvan Aktif Üye

Seviye:
    bu gun fatıh'e de geldıler dunde ben gıttım ramıye ama bu gun fatıhe geldıklerıne yanlarına gıdemedık bız 3umuz bulusmaya bulustugumuzda bısıler ypamaya calısıyoruz :)

ayhan37 bunu beğendi.
  6. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    aynn:in:

7. 13erktan

13erktan Forum Demirbaşı

Seviye:
    walla bulusalım 10numara olurrr nerde bu bmx qenclıqı xD

8. ayhan37

ayhan37 Forum Demirbaşı

Seviye:
    berktan artık air ile havalanırsın he kanka xD Eyüp/Rami/Topçular/GOP/Fatih bulardaki bmxciler fln gelsin berktan sende gel barışla takılalım