Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyük Ada Kampı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında yusuf dilki tarafından paylaşıldı.

1. yusuf dilki

yusuf dilki Yeni Üye

Seviye:
    İyi akşamlar arkadaşlar.Bilgisi olanlar vardır.Bu pazar günü Adalar çıkarması yapılacak.Ben Cuma günü gidip Pazar gününe kadar orada kamp kurmayı planlıyordum.Bana özelden mesaj atan 4-5 arkadaş vardı 50 adet yorum yapmaydan özelden mesaj atamıyorum o nedenle cvp veremedim. Yarın başlayacak olan kamp planıma forumdan katılmak isteyen arkadaşlar varsa tabiki katılabilirler.Yarın3-4 gibi Gebze`den trene binip Bostancı´dan Büyükada´ya geçmeyi planlıyorum.Pazar akşamına kadarda oradayım...

Telefon Numaram;554 861 46 40...

dogan58 bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yanlış bilgi vermek istemiyorum ancak sanırım Adalar Belediye'si, adalarda kamp yapılmasını yasaklamıştı, gitmeden evvel iyice bir araştırın derim ben.

dogan58 bunu beğendi.
  3. yusuf dilki

yusuf dilki Yeni Üye

Seviye:
    Evet Halilli haklısın kamp yapmak yasak ama ben geçen sene iki hafta üstüste tek gecelik kalmıştım çadırım falanda yoktu hatta :) büyükada da eski halk plajına çıkan patikada büyük br düzlük var orda kalıyordum :D hem denize de yakın oluyor . Polis sıcak bakmıyor bu işe ama ateş falan yakmadığınız takdirde sorun olmuyor.

dogan58 bunu beğendi.
  4. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    yusuf bey az önce buyukada zabıta birimini aradım kamp kurmanın kesinlikle yasak olduğunu söyledi...ben pazar günkü tura gideceğim sende gel

5. yusuf dilki

yusuf dilki Yeni Üye

Seviye:
    Tamam Ömer. Pazar günkü geziye aksilik olmasa zaten katılıcam.Artık pazar günü görüşmek üzere :)