Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyük Ada Kampı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında yusuf dilki tarafından paylaşıldı.

1. yusuf dilki

yusuf dilki Yeni Üye

Seviye:
    İyi akşamlar arkadaşlar.Bilgisi olanlar vardır.Bu pazar günü Adalar çıkarması yapılacak.Ben Cuma günü gidip Pazar gününe kadar orada kamp kurmayı planlıyordum.Bana özelden mesaj atan 4-5 arkadaş vardı 50 adet yorum yapmaydan özelden mesaj atamıyorum o nedenle cvp veremedim. Yarın başlayacak olan kamp planıma forumdan katılmak isteyen arkadaşlar varsa tabiki katılabilirler.Yarın3-4 gibi Gebze`den trene binip Bostancı´dan Büyükada´ya geçmeyi planlıyorum.Pazar akşamına kadarda oradayım...

Telefon Numaram;554 861 46 40...

dogan58 bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yanlış bilgi vermek istemiyorum ancak sanırım Adalar Belediye'si, adalarda kamp yapılmasını yasaklamıştı, gitmeden evvel iyice bir araştırın derim ben.

dogan58 bunu beğendi.
  3. KS
    yusuf dilki

yusuf dilki Yeni Üye

Seviye:
    Evet Halilli haklısın kamp yapmak yasak ama ben geçen sene iki hafta üstüste tek gecelik kalmıştım çadırım falanda yoktu hatta :) büyükada da eski halk plajına çıkan patikada büyük br düzlük var orda kalıyordum :D hem denize de yakın oluyor . Polis sıcak bakmıyor bu işe ama ateş falan yakmadığınız takdirde sorun olmuyor.

dogan58 bunu beğendi.
  4. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    yusuf bey az önce buyukada zabıta birimini aradım kamp kurmanın kesinlikle yasak olduğunu söyledi...ben pazar günkü tura gideceğim sende gel

5. KS
    yusuf dilki

yusuf dilki Yeni Üye

Seviye:
    Tamam Ömer. Pazar günkü geziye aksilik olmasa zaten katılıcam.Artık pazar günü görüşmek üzere :)