buyincoins.com dan gelen siparişlerim

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Uğur Recep AKGÜL tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Yaklasık 3 hafta önce verdiğim siparişlerim elime ulaştı. Resimleyerek sizlerle paylasmak istedim. Belki almak isteyenler cekinenler olur görünce fikirleri degişir falan diye. Hem de kendim begendim hosuma gitti sizlerlede paylasmak istedim.

Bisikletle ilgili olan ürünlerin resimlerini cektim. Bunların dısında pc için radyasyon emici gözlük aldım, kız arkadasıma makyaj seti ,ipoda silikon kılıf falan aldım. Onlarda gayet güzel.

Üstteki yeşilimsi ısıklar sibopa takılıyor ve lastik döndükce ısık veriyor.Solda ki mor olanlar elastik kumastan kısakollu forma ile kullanmak üzere kolluk. Günesten korunmak için yada rüzgarlı havada falan. S seklinde olan ısık jant tellerine takılıyor . Diger silikon ısıklarda silikonları gayet elastik ve kadronun istediginiz yerine takılıabiliyor. Ben ön masaya beyazları arka demirede kırmızıları takmayı düşünüyorum. Isıklar 3 modda yanıyor hızlı yanıp sönme yavas yanıp sönme ve sürekli yanma.

Canta sele altı ufak cantası içi kalın su almaz kolay kolay gibi geliyor kaliteli duruyor. Arkada reflektor serit var ve roswheel yazıyor.

Ufak silikonların pilleride o yuvarlarlak 3 V ve 2 pille yani 6 V güc ile yanıolar oldukca güclü ısıkları mutlaka fark ettirir trafikte. Almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim.Fiyatlar uygun denilebilir kargoda ücretsiz. Takip kodu eklemek için ise 1.90 dolar alıolar takip edebiliosunuz ve 30 doları gecerse alısveriş takip koduda ücretsiz.

Konunun yeri burasımı bilemedim yanlıs yere actımsa değiştirebilrisiniz.

2. BuyinCoinsTR

BuyinCoinsTR Aktif Üye

Seviye:
    Uğur Bey, almış olduğunuz ürünleri tanıtarak "Youtube Videonu Çek Para Kazan!" kampanyamıza katılabilrsiniz :)

Çekeceğiniz videonun tam da foruma yakışır bir kaynak olacağını düşünüyoruz.

Forum destek sayfamızdan da yardım alailirsiniz. Saygılarımızla...