Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bütçeme Uygun MTB Tavsiyeleriniz Nedir

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yakup Emel tarafından paylaşıldı.

1. Yakup Emel

Yakup Emel Yeni Üye

Öncelikle mehraba arkadaşlar
    Bütçem 1000 TL Bisikleti Arazi Yerlerde Sürcem. Arada Şehir içinde sürcem onun içinde yol lastiği alcam.
    Salcano Astro 270 Sv Güzel Bir Bisiklet Ama O kadar Şikayet okudum İçime Sinmiyor Salcano Almak
    Tercihen V-frenli olmasını istiyorum.

2. hakan aydın55

hakan aydın55 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    SEDONA modellerine bakıp inceleyebilirsin....

3. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    şikayetler genel olarak sadece servis ile ilgili oluyor. ilk kurulum, periyodik bakımlar(4ayda1) ve garanti kapsamındaki sorunlar dışında tüm işlerinizi başka bisikletçilerde yapabilirsiniz, servise bağımlılığınız o kadar çok değil.
    ayrıca çok iyi olan servisleri de mevcut. öncelikle çevrenizdeki salcano servislerine bir ziyaret yapıp gözlemleyin.

bu fiyata bu bisikletin seviyesinde birşey bulamazsın sıfır olarak, salcano servisi yüzünden edeceğiniz ek masraflar(olursa bile) alırken verdiğiniz para ile diğer markaların fiyatları arasındaki farktan az olacaktır.

neredeyse bütün markalar kadrosunu üretir, donanımları ortaktır. hatta salcano kadroları bile yurt dışında üretilip türkiyeye getirilmekte.

ben bir kullanıcısı olarak tavsiye ederim astro270sv modelini.

kısacası aynı özellikle bisiklete 1000tl'den fazla verebilirsin başka marka seçersen, bu durumda aradaki 400lira farkı "bedava" alacağın "düzgün"(her markanın servisinde sorun olabilir) olduğu kesin olmayan servise ve üzerindeki sticker'e vermiş olursun.