Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

butceme uygun bisiklet ariyorum luten yardimci olurmusunuz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mustafaakcay55 tarafından paylaşıldı.

1. mustafaakcay55

mustafaakcay55 Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Oncelikle herkeze selamlar samsunda yasiyorum bisiklet almayi ve bisklet sporu ile urasmak istiyorum.Yaklasik olarak 1000tl gibi bir butce ayirdim. Alacagim bisiklet mtb tarzi hd frenli bir bisiklet cesitli markalarin (salcano,bianchi,carraro) modeller arasinda bir turlu karar kilamadim bu markalar ve muadili markalarin mtb bisikletlerinden hangi modellerini onerirsiniz. Ek olarak yeni baslamis biri olarak bana vereceginiz bilgiler ve yorumlari merak etiyorum. Simdiden tesekkurler. Bol pedallar

2. onuranil

onuranil Bir Tekerin Nesi Var İki Tekerin Sesi Var

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    selamlar dostum. öncelikle sana önerebileceğim markalar yukarıda yazanlardan farklı olarak kron,fuji,ghost gibi markalar olacak.bu markalar arasında da bir seçim yapıp bütçene uygun güzel bir bisiklet alabilirsin. önerim kron xc500 ghost se1175 modelleri falan güzel iş yapar modeller, keyfine bak :) @mustafaakcay55 bunun yanında biraz daha bütçe ayırarak kask ve ışıklandırma konusunda da bişeyler almanı öneririm.her ne olursa olsun unutma trafikte kasklı bir sürücü ile kasksız bir sürücüye gösterilen saygı çook daha farklı

3. Alper Yıldız34

Alper Yıldız34 Aktif Üye

Adı:
    Alper yıldız
    Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    belli markalara odaklanma bencede farklı markalarada bak genel olarak bir araştırma yap arkadaşımında dediği gibi aksesuarlarınıda almayı unutma çok işe yarıyorlar

4. mustafaakcay55

mustafaakcay55 Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kask 1numarali onceligim zaten bisikletle birlikte hemen kaskta alicam tesekkur ederim

Alper Yıldız34 ve onuranil bunu beğendi.
  5. sivribey

sivribey Aktif Üye

Adı:
    salvador dali
    Seviye:
    @mustafaakcay55
    Toplamdamı 1000 tl butçe...ekstra masraflar var biliyorsun kask~eldiven~kilit~ışıklandırma~aksesuarlar~giyim malzemeleri vs.
    Ayrıca nerelerde bineceksin bisiklete benim gibi %80 asfalt %20 toprak yol veya patika gibi yollarda kullanacaksan carraro sportive 224 yada disk frenlisi 225 yada mosso 1521 msm olabilir...bu modeller forumdaki kullanicilar tarafindan kabul gormus modeller..forumda konularida mevcut...
    2.el olarakda dusunebilirsin cok az kullanilmis uygun fiyatlı guzel bisikletler olabiliyor.ben forumdan bir arkadastan 2.el carraro sportive 224 alarak bu ise basladim şimdi eksiklerini tamamlamaya çalisiorum...şu bir gercekki çok para gidiyor..ona gore kararini ver..iyi forumlar