butceme uygun bisiklet ariyorum luten yardimci olurmusunuz

Tepki
33
İsim
Mustafa
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Oncelikle herkeze selamlar samsunda yasiyorum bisiklet almayi ve bisklet sporu ile urasmak istiyorum.Yaklasik olarak 1000tl gibi bir butce ayirdim. Alacagim bisiklet mtb tarzi hd frenli bir bisiklet cesitli markalarin (salcano,bianchi,carraro) modeller arasinda bir turlu karar kilamadim bu markalar ve muadili markalarin mtb bisikletlerinden hangi modellerini onerirsiniz. Ek olarak yeni baslamis biri olarak bana vereceginiz bilgiler ve yorumlari merak etiyorum. Simdiden tesekkurler. Bol pedallar

Scudo

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
selamlar dostum. öncelikle sana önerebileceğim markalar yukarıda yazanlardan farklı olarak kron,fuji,ghost gibi markalar olacak.bu markalar arasında da bir seçim yapıp bütçene uygun güzel bir bisiklet alabilirsin. önerim kron xc500 ghost se1175 modelleri falan güzel iş yapar modeller, keyfine bak :) @mustafaakcay55 bunun yanında biraz daha bütçe ayırarak kask ve ışıklandırma konusunda da bişeyler almanı öneririm.her ne olursa olsun unutma trafikte kasklı bir sürücü ile kasksız bir sürücüye gösterilen saygı çook daha farklı

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
belli markalara odaklanma bencede farklı markalarada bak genel olarak bir araştırma yap arkadaşımında dediği gibi aksesuarlarınıda almayı unutma çok işe yarıyorlar

sivribey

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
salvador dali
Bisiklet
Carraro
@mustafaakcay55
Toplamdamı 1000 tl butçe...ekstra masraflar var biliyorsun kask~eldiven~kilit~ışıklandırma~aksesuarlar~giyim malzemeleri vs.
Ayrıca nerelerde bineceksin bisiklete benim gibi %80 asfalt %20 toprak yol veya patika gibi yollarda kullanacaksan carraro sportive 224 yada disk frenlisi 225 yada mosso 1521 msm olabilir...bu modeller forumdaki kullanicilar tarafindan kabul gormus modeller..forumda konularida mevcut...
2.el olarakda dusunebilirsin cok az kullanilmis uygun fiyatlı guzel bisikletler olabiliyor.ben forumdan bir arkadastan 2.el carraro sportive 224 alarak bu ise basladim şimdi eksiklerini tamamlamaya çalisiorum...şu bir gercekki çok para gidiyor..ona gore kararini ver..iyi forumlar