Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bütçeme göre kullanım amacıma göre bisiklet tavsiyesi bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Xipetotec tarafından paylaşıldı.

1. Xipetotec

Xipetotec Üye

Seviye:
    öncelikler mesaj ı gece yazdığım için iyi geceler ile başlamak istiyorum ...

küçük yaştan beri bisiklet kullanıcısıyım ama lise ye geçiş dönemimde bisiklet ile olan bağlarım kopmuş duruma gelmişti :( ve bisikletimi satmış bisiklet ile ilgili azda olsa bildiklerimi unutmuştum aradan yıllar geçti yazın çalıştığım yere dolaştığım yerlere bisiklet ile gitmemenin zevkli olucağı nı hatırladım ve çok samimi olduğum bir arkadaşımdan ödüç olarak xc 500 aldım 1 hafta fln kullandım e sonuç olarak ödünç almıştım geri vermem lazım :eek: xc 500 den çok memnun kaldım ama fiyatı belki sezonu belki bisiklet piyasasının fiyatları bu bilemicem biraz fazla geldi :p neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum aradığım tarz bisiklet i ve imkanlarımı yazim bilgisi olan arkadaşlar yardımlarını esirgemezler ise sevinirim :in:

fiyat olaran max limit 500 nakit olarak toplama olabilir. 2. el olabilir temiz ise

toplama vs alıncak ise eminönünden tanıdıklar vasıtası ise parça piyasa değerinden ucuz a bulabilirim aynı durum fatih vs de de geçerlidir yani toplama tavsiye ederseniz model ismi söylesenizde olur .. istanbul-ordu-giresun-rize ve azerbeycan dan parça desteği sağlayabilirim ...

kullanım amacım k.köy-eminönü gidiş-geliş k.köy tophane haftada 1kez gidiş geliş ve belki 2 haftada bir heybeliada (1 kez bisiklet kiraladım kiralamaz olaydım xD ) ve karadenizde memleketimde dolaşmak (yolları aşırı bozuk değil hatta istanbuldaki asfalttan daha güzel bir zemin e sahip )

çift amortisör e gerek yok xD tır şöför ü gibi aşırı bir konfor a ihtiyacım yok + extra para masrafı sağlam bir şey istiyorsam .. ön amortisörleri olsa yeter =)

sele nin uçuk bir fiyat a sahip olması gerekmiyor :rolleyes: yani asıl fiyat yoğunluğu vites-çekiş-kadro-lastik-jant gibi unsurlar üzerinde olursa daha iyi olur :)

ki tabi bu üstte saçmaladıklarım toplama olucak ise :D forum a yeni üye oldum ama bu bisiklet merakım tekrar ortaya çıktığından beri sitede sürekli dolaşıp fikir almaya çalışıyordum ...

şimdiden teşekkürler xD he birde çırak ustayı geçer demişler çırak durumdayım:D ustalardan yardım bekliyorum :D

2. Xipetotec

Xipetotec Üye

Seviye:
    taksit biraz daha esnek davranabilirim k.kartına

3. smee

smee Aktif Üye

Seviye:
  4. Xipetotec

Xipetotec Üye

Seviye:
  5. Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    sedona borla olurmu sence ? 535 tl ? :)
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/index.php?cPath=24_34
    burda sedona borla'nn 3rengi war mavi-beyaz/gri-beyaz ve krmzı beyaz.. :) resmlerde kadrolar farklı gibi görünüo ama 3renktede aynı kadrolar war o yüzden teredüte düşme.:) ve erdoğanlar bisklette kargo bedava .. :) taksitte fiyat 550ye cıkar tahmnm ama esnek davranrm dediqin için bi önerym dedim ben kullanyrm borla cok memnunum ve 1.5-2 hafta anca oldu 350-400km yol yaptm.. :)

6. Yalçın Çanak

Yalçın Çanak Forum Demirbaşı

Seviye:
    O fiyata ikinci ellerden çok daha uygun bisikletler bakabilirsin. Temiz sağlam bisikletler var. Araştırman gerek. Tabi bütçene göre sıfır da bakabilirsin. Sedona Borla işini görebilir

Emre Ceylan bunu beğendi.
  7. Xipetotec

Xipetotec Üye

Seviye:
    bir tanıdık 200 e kron xc 500 satıyor + bir pc parçası vericem (30 tl değerinde max :S ) uygunmudur ? 2008 kadro su garanti kağıt vs var

8. Hakan Durmuş

Hakan Durmuş Kıdemli Üye

Seviye:
    ürün temizse fiyat iyi.

9. Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    evet ürün temizse ve kompanentlern'de bi problem yoksa fiyat cok uygun suanda sıfırları 500ün üstünde.. :) dediğim gibi temiz bir bisikletse al sonra git bi kron servisine bakımını yaptır arızalı biyeri warsa hallettir en fazla 25-30 alırlar oda bi sorun cıkarsa..0 bisiklet almş gibi kullan :)

Xipetotec bunu beğendi.
  10. Xipetotec

Xipetotec Üye

Seviye:

hmm mantıklı aslında :D