Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi BUSHNELL 16x50 Dürbün

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Ömer D. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:

Ürün 3-4 yıl önce alındı oldukça temiz durumda fazla kullanılmadı. Herhangi bir yerinden darbe almışlığı, düşmüşlüğü yada camlarında çizik vs. yok. Bir fikir vermesi açısından ipad ile fotograf çekmeye çalıştım vizörden.

Ürün HB deki ürün ile aynıdır, daha ucuza satan yerler vardır 270 TL gibi ama o modellerde "BUSHNELL" logosunu sticker şeklinde yapıştırmışlar, bendekin de ve HB'de satılanda bu logo kabartmalı şekilde o yüzden bu linki vermeyi uygun buldum.

http://www.hepsiburada.com/liste/bu...cu002016X50%5cu0020bushnell&fh_refview=search

Fiyat 100 TL pazarlıksız , eğer sanalpazar.com'dan alınırsa yeni üyelere verdiği 100 TL altlimitli 10 TL çeki kullanarak 100 TL + 10 TL çek ile kargo dahil gönderebilirim. (Sizden yine 100 TL kesilecek, ayrıca taksitle alma imkanınız vardır)

Not: Sanırım Sanalpazar 10 TL kampanyası kurban bayramı boyunca geçerlidir.

2. Cömert

Cömert Kıdemli Üye

Seviye:
    Açıklamalarınıza bir ilavede ben yapayım. Busnell dürbünlerde , soğuk havada doğa gözlemi yaparken ,sıcak olan çantasından soğuk olan ortama çıkattığınız an , sıcaklık farklından dolayı merceklerin buğu yapmaması için , mercek tüplerinin içine azot gazı sıkılır.

Bu çoğu dürbünde olmayan bir özelliktir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.