Bursalı bisikletçiler neredesiniz?

leo82

Üye
Tepki
15
Bursa'da belki bir organizasyon vardır diye girdim buraya ama göremeyince hayal kırıklığı oldu. Bursalı bisikletçiler yapılan faaliyetler hakkında yazarsa sevinirim...ya da faaliyet yoksa bişeyler planlayalım. Görüşmek üzre...

Scudo

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@lvnt16

selam:
her pazar hava güzel oldugunda arkadaşlar arasında turlar olur ..genellikle abdal köprüsü bisiklet evi önünde saat 08-30--09 arası toplanılır gelenler olur ben baglarbaşında oturdugumdan bana yakın yer orası .

şimdi turlar 50-100 km arası degişir. sende nasıl bir bisiklet var bilmiyorum ama saglam kaliteli olması ve senin kondisyonununda iyi olması gerekir ..turlar farklı yönlere yapılır ve belli bir tempoda yapılır katıldıgın grupta seni beklemez..sen yinede moralini bozma gel ...
hoşçakal.

leo82

Üye
Tepki
15
bende amoeba hussar var...daha dün elime geçti..sağlam denilebilir yani ama benim kondisyon pek sağlam sayılmaz :) ama gidebildiğim kadar gitmek isterim tabi. en azından kondisyon olur başlangıçta değil mi?

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN

leo82

Üye
Tepki
15
BURSA'da başka grup yok mu arkadaşlar? Bursa'da bisikletçilikle ilgili en ufak bilgisi olan herkes yazsın lütfen!