Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa'li arkadaslar yardim edebilir mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmet Onur Çakmak tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Onur Çakmak

Ahmet Onur Çakmak Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaslar yarin is icin bursaya gidecegim. Aslinda benim istedigim mudanya'dan bursaya bisikletle tirmanmak fakat malum bir kac is gorusmesinde bulunacagim icin maalesef terlememem gerekiyor. Ben de donuste hem ufak bir surus yaparim hem de bursa'da bisiklet surerim amaciyla bisikletimle gitmek istiyorum. Simdi bursali arkadaslara sorum sudur: ben bisikletimi mudanyadan osmangaziye, ya da tramvaya nasil gotururum. Tramvaya bisikleti aliyorlar mi?

2. ahmet21

ahmet21 Yeni Üye

Adı:
    ahmet can ogan
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    tramvaya belli saatlerde alıyorlar ücretsiz olarak burulaş ın sitesinde yazıyor saatleri mecburen çıkacaksın mudanya yokuşunu (%7 eğim 3 km) terlemek istemiyorsan elde çıkarabilirsin gerçi bu havada her türlü terlersin o çıkıştan sonra başka yokuş yok

Ahmet Onur Çakmak bunu beğendi.
  3. Ahmet Onur Çakmak

Seviye:
    Baska zaman kullanacagiz bisikleti demek ki bursa'da :(

4. Tugay Sonsuz Sert

Tugay Sonsuz Sert Road Cyclist

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Haftasonu yaparsın sıkma canını. Sana önerim Mudanya - Burgaz - Altıntaş - Kurşunlu - Gemlik rotasıda çok güzel bir rota denize karşı bol yeşillik , bol mavi orda da pedallamanı tavsiye ederim.

5. Ahmet Onur Çakmak

Seviye:
    Tesekkurler. Istanbul'un ruh hastasi trafiginde kullanmaktan icimi disimiza cikti. Bi de duzgun bir sehirde kullanayim dedim :) aslinda burulas saat 10dan sonra toplu tasima araclarinda ucretsiz diyor ama riske girmeye degmez. Bi haftasonu kacip bursada surmek lazim gercekten.

6. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Neyle geliceksin buraya arac olsa bisikleti atalım alım seni bursada turlarsın dicektimde motor var onunla tasıyamayız diye düşünüyorum yarın bende mudanya taraftalarında olucam motorla gidicem muhtemelen 2 civarı gibi .raylıya binmedim bisikletle fakat gezmek için hem trafik hem yollar müsait . Sadece belki istanbul kdar bisikletliye hala alıskın degiller.

7. Ahmet Onur Çakmak

Seviye:
    Cok tesekkurler misafirperverliginiz icin. Sabah cok erken bursada olacagim. Muhtemelen saat 2-3 gibi isim bitmis olur. Bir iki kere bursaya geldigimden yollarin musait oldugunu gordum. Artik baska zamana kaldi. Bi haftasonu bursaya kacmak sart oldu :) benim asil istedigim mudanya yokusunu cikmak. Daha sonra teleferige gidip zirveden inis yapmak. Yol bisikleti ile o kivrimli yollar epey eglenceli olacaktir diye dusunuyorum :)

8. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Mudanyaya mtb varken cıkmıstım inmiştim uzun zamandır oraya gitmedim bisiklet ile bi süre öncede ilk kez yol bisikleti ile uludaga milli parka cıkmıstım kondisyon nedeniyle milli parktan sonra gitmek istemedim fakat iniş acayip zevkliydi yollarda ufak cukurlar olmasına ragmen ve yol bisikleti olmasına ragmen yinede keyifli imkanınız varsa mutlaka yapın havalar artık musait ama yukarlar hep serin.

9. Ahmet Onur Çakmak

Seviye:
    Muhtemelen önümüzdeki haftasonu tekrar bursada olacagim :)