Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa'dan merhabalar ve hayırlı pedallar

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Yunus Emre ÜNAL tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Emre ÜNAL

Yunus Emre ÜNAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    SAYGILI KARDEŞLERİM VE SEVGİLİ ABİLERİM ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABA VE KAZASIZ BELASIZ KEYİFLİ VE SAGLIKLI PEDALLARMALAR DİLEGİM İLE...
    BURSA'da YAŞIYORUM 20 YAŞINDAYIM BİSİKLETE UZUN ZAMANDIR BİNİYORUM AMA FORUMA DAHA YENİ KAYIT OLDUM VE GERÇEKTEN ÇOK DEGERLİ BİLGİLER ÖGRENDİM VE ÖGRENMEYEDE DEVAM EDECEGİM UMARIM. :) KRON XC 750 KULLANIYORUM KRONDAN GERÇEKTEN MEMNUN KALDIM GÜZEL BİSİKLET
    UMARIM KEYİFLİ VE DEGERLİ ZAMAN GEÇİREBİLİRİZ TEKRARDAN KEYİFLİ PEDALLAMALAR :)
    İYİ GÜNLER

2. T. Yıldırım

T. Yıldırım Cyclist

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Gençler bursa'da katılabileceğimiz bir takım var mıdır ?

3. Ceyhun Özkan

Ceyhun Özkan Aşık Olmak Gibi

Adı:
    Ceyhun Özkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Uludağ Bisiklet Grubu var mesela.

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Takımdan kastınız gezi ve tur grupları ise Yeşil Pedal Bisiklet Kulubu ,Uludağ Bisiklet Grubu , Perşembe Akşamı Bisikletçileri Bursa, Yıldırım Bisiklet Grubu,İnegol Bisiklet Grubu ,Mudanya Bisiklet Grubu var.Facebooktan arayarak sayfalarını bulabılırsınız. Yarış takımı olarak ta yol kategorısınde Bursa Buyuksehır Beleduyespor var.Dag kategorsınde Gursu Beledıyespor ve Nılufer Beledıyespor var. Sıze en yakın Gruba katılabılırsınız.Mudanyada oturdugunuz ıcın Yeşil Pedal ve Mudanya bısıklet grubuna katılabılırsınız. Onun dışında ben herhangı bır grupla surus yapmıyorum. Bı kaç kişiyle beraber antrenman yapıp kendınızı gelıstırmeyı, kondusyonunu arttırmayı düşünüyorsanız oturdugunuz yerde guzel rotalar belırleyıp hayırlısı ile antrenman yapabıliriz.

T. Yıldırım ve SerkanH bunu beğendi.
  5. T. Yıldırım

T. Yıldırım Cyclist

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Hocam sizinle antreman yapmak benim için şereftir. Şu bisikletin fren vites kollarını hala düşünüyorum halledemedim. Halledince müsait bir gün orta yoğunlukta bir antreman yapalım kısmetse. Fazla zorlamaya gelmez çünkü haftalardır yola çıkmadım. Saygı ve sevgilerimle.

6. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arka fren yüzünden hevesim kaçtı bisikletten anladımki hidrolik frenler bize göre değil arızalanınca masrafı fazla oluyor hele ucuz fren olunca. şimdilik bisiklet bana ben ona bakıyorum.

Mudanya rampası çok güzel bir antrenman yeri olabilir çık in çık in bacaklar ve ciğerler iyice açılır. buralarda da olsa keşke böyle bir rampa. bisiklet sürmek için illa gruba gerek yok şöyle de söyleyebiliriz illa başımızda bir çoban olmasına gerek yok canım nereye isterse oraya sürerim" tek tabanca "

YüzSürKoş bunu beğendi.
  7. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Mustafa abı sat gıtsın ugrasma artık dag biskletiyle.Sabıt masa v fren lı bır bisiklet al en iyisi.Hem sorunsuz hem de hafıf ve hızlı yolculuk yaparsın :)Ozledık abı senı gorusemıyoruz

8. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    satamam alırken eşimi zor ikna ettim hâlâ der verdiğim parayı kadro v fren uyumlu olsa iyi olurdu HD bize göre değil zengin işi tekrar hd fren alırsam da
    üst seviye alırım avid elixir 5 de gözüm var fiyatı çok geliyor gözüme. avid almam lazım çünkü bi dünya para verip bleed kit ve yağ almıştım yurt dışından elimde kalırlar başka marka alırsam.

3, 4 haftadır bisiklet e binmiyorum arka fren moralimi bozdu aldığım yere versem epey para isterler yağ basma sadece 70 tl

9. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bursa'da ciddi bir bisikletci potansiyeli var.. Mükemmel gruplar var.. bende mudanya'da otururyorum.. İnşallah baharda çok güzel turlar düzenleyeceğiz.. şimdi önümüz kış ve antremansız geçirmemek lazım :)

T. Yıldırım bunu beğendi.
  10. T. Yıldırım

T. Yıldırım Cyclist

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Hocam benim bisikletin işleri halledeyim inşallah. Beraber bir antreman yapalım. Ebubekir kardeşimiz de gelirim dedi. 3 kişi Gemlik yaparız :D

11. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bu sıralar çok yoğun çalışıyorum galiba bu kış böyle geçecek eve trailer almayı düşünüyorum bahara inşallah diyelim

12. T. Yıldırım

T. Yıldırım Cyclist

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Ne diyelim hocam kolay gelsin. İnşallah.