Bursadan kimler var?

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@big bike
90 lı yıllarda bir hakan vardı shotokan kareteci orta boylu düz saçlı güzelcene bi oğlan. Milli sporcuydu onu diyosan hatırlıyorum .hangi salondasın sen ?

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci
Scudo

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Merhaba.Hazır kışlık iznime ayrılmışken sabah hemen Mudanya'da aldım soluğu.Ama Mudanya kesmedi beni:)Cumartesi Allah nasib ederse İzmir yolu üzerinden Karaağaça dönerek ,Trılye,Mudanya,Güzeyalı,Altınkum,Kurşunlu,Kumsaz ve Yalova yolundan Hürriyete geri dönüş planlıyorum.İnşaAllah tamamlarım.Benim için Tour de Bursa olacak:)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Candan Biberci
havalar çok soğuk olacak bu aralar dostum ,çok sıkı giyinmeni tavsiye ederim

• Beğen

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.Evet bugünde baya serindi özellikle Mudanya giderken esiyordu.Kendime MaşAllah diyeyim ayı gibi bir bünye var bende:)Muhtemelen vucuttaki kışlık yağ stoğundan kaynaklanıyor sanırım kafa hariç soğuk pek tesir etmiyor:)Tek endişem Karaağaç Trilye rarafındaki köpekler.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Candan Biberci Köpeklerden fazla çekinmenize gerek yok zamanında köy yollarında 2-3 tane iri kangal da çıktığı oldu karşıma diğer saldırgan türler de :) Sadece bölgelerini korumaya çalışıyorlar onlar.Yanlarından geçerken ya bisikletten inin ya da çok ses çıkarın mesela bağırabilirsiniz köpeğe işe yarıyor.;)

• Beğen

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Hayvanlarla iletişimim iyidir:)Evcil hayvanlarla.Kangal kolay kolay bisiklete saldırmaz.Hani bu ota b.ka havlayan kırma köy köpeklerini kastediyorum.Adamın paçasını ısırmaya çalışan türden:)

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anlıyorum :) Kazasız belasız güzel bir tur geçirmeniz dileği ile iyi forumlar.

• Beğen

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Merhaba arkadaşlar evet uzun süredir planladığım ve sizlerlede paylaştığım turumu tam olmasada bugün Allah'ın izni ile kazasız belasız patlaksız bir şekilde tamamladım.Toplam hedefim 200 km civarıydı ama zaman yetersizliğinden dolayı 126 km de kaldım.Evden 9:45 te ancak çıkabildim İzmir yolu üzerinden Eskikarağaç(Leylek köyü) sapağına 75 dk da vardım.Oradan Zeytinbağı[Trilye) istikametine devam ettim.Yolları bozuk çok tırmanışlı az inişli seyri güzel Taşpınar,Hürriyet ve Esence köylerinden geçtim ve sonunda Trilye'ye vardım.Köy yollarında korktuğum gibi hiç köpek denk gelmedi.Biraz manzara fotoğraf mola 15 dk sonra Trilye'den ayrıldım.Mudanya'ya doğru devam ettim.Amacım Mudanya'dan Güzelyalı,Kurşunlu,Kumsaz ve Yalova yolundan şehir merkezine dönmekti ama Mudanya'ya vardığımda saat 2 olmuştu.Hem saat hemde yorgunluk bahanesiyle Mudanya'dan şehir merkezine dönüş yaptım.Biraz yorucu oldu ama güzeldi.Bir sonraki planım Kemalpaşa Suuçtu şelalesi olacak İnşaAllah:)Sağlıcakla kalın arkadaşlar.

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Candan Biberci Turunuzu kazasız tamamlamanıza sevindim.Söylediğiniz gibi Tirilye ile İzmir yolu arası gerçekten çok kötü durumda,ilgilenilmesi gerek.Bu arada Kemalpaşa Suuçtu Şelalesi'ne Tirilye'den gitmiştim.1 gece merkezde anneannemde kalıp ertesi gün dönmüştüm.Siz çadır falan mı düşünüyorsunuz yoksa günübirlik mi?

• Beğen

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@ceyhunözkan Teşekkür ederim.Kemalpaşa'ya günü birlik giden arkadaşlar var ama yaz sezonunda gittiler hep.Muradiye Sarnıç köyü merkeze çok uzak değil fakat günübirlik olabilmesi için sabah en geç 6'da pedallamam lazım.Hava - oluyor muhtemelen yüz felci geçiririm.:)Belki kış sezonu diye kendimle bir tur pazarlığına girerek daha makul olan Karacabey boğazına gidelirim:)Yaz olsa hiç düşünmem ama kış soğuk ve günlerin iyice kısaldığı bu günlerde olması çok güç.

Tepki
9
İsim
Furkan TUNA
Bisiklet
Mosso
Bende Bursa/Osmangazi'deyim daha yeni başladım. Hürriyet Anadolu lisesinde okuyorum o küçük camiinin ordakinde.(Meslek değil herkes anadolu meslekle karıştırıyor.) Sizin kadar çok olmada Tur bisikletimle ailemden zar zor aldoğım bisikletlerle gidiş dödüş 30km yol yapıyorum hafta sonları, hafta içi de her gün Yunuseli'den okula gidip geliyorum toplam 8.2km. Sizce günlük bir antreman için yeterli mi? Ve başka ne tür antreman yapmalıyım?