bursadan giant boulder sport açık yeşil/siyah karışım kadro 21'' xlarge çalınmıştır,y

yunus.ay

Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba,

benim bisikletim bursa altınşehir mah. bereket sitesinden 22/07/2012 pazar saat 16,30-18,00 arası çalındı.bisikletim giant marka olup açık yeşil ve siyah renktir.kadro 21'' olup büyük bir xl bisiklettir.ilk bakışta çok dikkat çekicidir.Bu olay moralimi çok bozdu,gören yada duyan arkadaşların bana bilgi vermesi mümkün mü?

yunus ay/05325211575

Scudo

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun.Dilerim ki en kısa zamanda bulunur bisikletiniz...

Mehmet Ü.

Üye
Tepki
13
Geçmiş olsun arkadaşım. Çalanın da eli kolu kırılsın bir tarafına ... En kısa zamanda bulursun umarım.

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
Umarım en kısa zamanda bulunur.

Fotoğraf koysanız daha iyi olmaz mı? Görenler tanır, akılda kalır falan..

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Altınşehir gibi bir yerşelim bölgesinde böyle bir hırsızlık olayının yaşanması ben düşündürüyor açıkçası.Bisikletiniz çk büyük ihtimal parçalanıp yeni yedek parça olarak kullanılmıştır.Bisiklet hırsızlarının bir kısmının kaba tabirle aramızdan kişiler olduğu düşüncesi hiç çıkmıyor aklımdan.Varsa fotoğrafını koyabilir misin?

k_tulumen

Üye
Tepki
1
Geçmiş olsun. Benim de Carraro grunge 419 bisikletim Ertuğrulkent mah'den çalındı. Apartman boşluğunda, girişini 2 kat aşağısındaki zemindeki demire, kalın zincir ile kitliydi, tatile giderken. Döndüğümde yoktu, aynı yerde eşime aldığımız şehir bisikleti ise ne hikmetse duruyodu, onu beğenmemiş herhalde.. Polis'e gittim, kamera kayıtlarından teşhis edin, kaydı getirin bize dediler. Aralık olarak son binişimle yokluğunu farkedilmesi arasında 10 küsür gün var, uzunca bir kayıt izlenmesi lazım ama yakalarsam hemen polise vericem, bulamazsam da Allah'ından bulsun. Hemen arkamızdaki apartmana da girmiş bir bisiklet hırsızı.