Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bursada kask satan yer varmı ???

Konu, 'Giyim' kısmında KinqFriends tarafından paylaşıldı.

1. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar kask almam lazım 25_30 TL lik (bursada hiç büyük bisiklet mağzası bulamadım aydın bisiklet haricinde büyük bisiklet mağzası varmı cevaplarınızı bekliyorum

2. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    Profesyonel bisiklet ve malzemeleri üzerine bursada benim bildiğim başka yer yok.

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Büyük bisiklet mağzalarında zaten 25-30 tl ye kask bulamazsın dostum mınımum 40 lıra cıvarında başlar kask fıyatları. CE belgesı olan ve markası olan kasklar bunlar.söyledığin fiyat aralığında kask almak istiyorsan küçük bisikletçileri gezmen gerekir yada ikinci el araştıracaksın.

4. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    carrefour da 35 tl ye ve 56 tl fiyatlarında kasklar var sizce o kasklar kullanışlımıdır alayımmı yoksa küçük bisikletçileri gezmekte fayda varmı yorumlarınızı bekliyorum

5. Levent Kırça

Levent Kırça Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Carrefour'un işi olmadığı için git ismail abiye adam gibi yardım eder alırsın. O yüzden ben böyle parçaları herşeyi satan mağazalardan almak istemem.

Mesela carrefour da , metro da kron, giant, scoot bisiklet görüyormusun? yok çünkü işleri o değil onlar pazarda satabilecekleri düşük kalite mal getirirler. hiç bir halttan da anlamazlar.

sen git aydın bisiklete orada yardımcı olurlar.

mustafa akman bunu beğendi.
  6. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    Kask Alirken Nelere Dİkkat Etmelİyİz????????????

7. Cem Helimoğlu

Cem Helimoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    kafana uysun yeter cook bırsey aramana gerek yok bıde kafanda mantar gıbı durmasın benım tavsıyem ufak al bıraz daha kullanıslı olur ama mutlaka al

8. Cem Helimoğlu

Cem Helimoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    aydın bısıklet dısında alemdar da aladdın abı var uluyolda sen bısıkelt var ama bunlarda aydın bısııklet kadar bısılet malzemesı bulamazsın

9. eray akyol

eray akyol Forum Demirbaşı

Seviye:
    istediğiniz fiyatlarda ikinci el almanızda fayda var. bursada aydın bisikletten daha geniş ürün portföyü olan bir yer yok. ancak dilerseniz internet üzerinden de alabilirsiniz (erdoğanlar bisiklet, delta bisiklet vs..) bildiğim en uygun fiyat 35 lira filan olması lazım. yine de ikinci el çok daha iyi kasklar bulabilirsiniz çok daha uygun fiyatlara

10. Levent Kırça

Levent Kırça Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    CEM in dediği mantar muhabbeti doğru. Bazı arkadaşlarda görüyorum mesela kafanın arkasında fazlalık olarak görünüyor. Ha baktın mı süper böyle birhavası varmış gibi duruyor belki de o yüzden alındı orasını bilmem ama o şekilde kafanın arkası üstüne düşerse o çıkıntı yaptığı yer önce yere çarpar ve boyuna bütün çarpma yükü biner. Kaskın var eyvallah ama ufak bir kazada boynunu incitirsin daha kötü bir duruma yol açar.

O yüzden 2. el, ya da internetten alışverişi ben önermek burada. Git deneyerek al. En temizi.

11. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    Bu işlerde çok uzman olmamamla beraber kasklar için şöyle birşey duymuştum ve bana da çok anlamlı geldi. Kaskın içindeki köpük yapı biz düştüğümüzde kafamızı darbeye karşı koruyor ve darbeyi yumuşatıyor, aynı arabalardaki plastik tampon, kaput ve çamurluk gibi. Eğer sert bir düşüş yaşamış iseniz kask dışından sağlam gözükse de içinde çatlak ve yarıklar olabilir ve bir sonraki kazada sizi hiç korumayabilir diyordu yazıda. O yüzden sağlam bir düşüşten sonra kaskınızı değiştirin yazıyordu ve bana anlamlı geldi. O yüzden ikinci el kask ben olsam almam.

12. GülentYurtsever

GülentYurtsever Aktif Üye

Seviye:
    2. el kask alma kardes birz bekle düzgün bişey al derim söyle düşün kask sana birkez lazım olucak oda düşüşüş anında ne kadar saglamsa seni okadar korur unutma hayatın kaskının altında

13. soner soydaş

soner soydaş Yeni Üye

Seviye:
    dostum koray spordan polisport apocaypse model kask aldım daha önce oaraya bi bakarsan sonuç alabilirsin sanırım

14. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    ne kadara aldınız ayrıca resmini koyarmısınız

15. soner soydaş

soner soydaş Yeni Üye

Seviye: