bursada habersiz bir gezi:D

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
yaa böyle köyler, bucaklar, manzaralar gördükçe sinirim 2 katına çıkıyor. biz burda istediğimiz bir yere ulaşmak için korkunç bir trafik ile mücadele halindeyiz çünkü:)
ayrıca son poz budur dedirtiyor. şahanesiniz... tebrik ederim....:):):)

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@cobike

teşekkürler banu hnm.bursada araç sürücüleri daha yeni yeni akıllanmaya başaladılar.bisde yeri gelince inanılmaz zorluklar ve tehlikeler atlatıyoruz ama sonuç böyle güzel yerler oluyor.sevgiler saygılar

Tepki
1
ayağınıza sağlık güzel tur olmuş. bi de TONGA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ'nün adresini bilen bir arkadaşdan yardım lütfen!

Nau04

Üye
Tepki
65
@aspirin5216

Selam,

kulüp ile ilgili her türlü bilgi için ;

Fatih : 0535 664 2270
Serdar : 0533 631 2009

Ayrıca : (link) sitesinden ulaşabilirsiniz. Sizi de aramızda görmek isteriz.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bursanın kopekleri bile akıllı :( burda tekirdagda kopekler bile ickili deyecem her turda pesime takılan bir tane garanti oluyor :(

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
ya arkadaşlar bize çok yakın geçmişsiniz ben kazıklı ve samanlıya çok uğrarım bir kerede seçköye gitim avdancık tan daha ilerde ama minibüsle baya yokuş oralar helal olsun ne diyim güzargahı çok iyi seçmişsiniz gerçekten ama demirtaş barajına inerken o yollar çok kötü idi taşlık falan ordan iyi kazasız belasız inmişsiniz çok güzel bir gezi olmuş bu arada bende doğanevlerde oturuyorum zaten