Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa'da Bisikletçi

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Taner Rona tarafından paylaşıldı.

1. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Eskişehirde okuduğum için Bursa 'da ki bisikletçileri bilmiyorum.
    Sorunum,sahip olduğum eski bir kadro ve klasikk bir aynakol var fakat 1-2 bisikletçiye gittim ve aynakolu söktüremedim.Bursa'da kim sökebilir herhangi bir bisikletçi yada arkadaş varmıdır bu sorunu halledebilecek.Aynakol karemil aynakoldur.TA specialities.İyi günler.

2. berkan1994

berkan1994 Kıdemli Üye

Seviye:
    abi selam TA specialities aynakolun çektirmesi dişli hatvesi farklı yanılmıyorsam ya tornacıda çektirme yaptıracaksın hatve,diş açısı vs uygun şekilde yada hafif hafif çekiçle çıkartabilirsin tabiki çekiç kısmını önermiyorum yurtdışı fiyatları epey iyi rakamlar, dişlisini bile 100 dolar civarında satışa sunuyorlar kolay gelsin diyorum :)

Taner Rona bunu beğendi.
  3. ersinkyrk

ersinkyrk Yeni Üye

Seviye:
    Beşyolda aydin bisiklete bi uğrayın isterseniz...sorununuzun orda çözüleceğini düşünüyorum.

Taner Rona bunu beğendi.
  4. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bende bir gariplik var diyordum berkan,çünkü karemil göbek adamda çektirme var ama kol kısmını tutmuyordu küçük geliyordu.tornacı yolu gözükür ozaman.Daha önce yaptıran varmı kaça mal olur?

5. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bugün aynakolu söktürmek için 4. bisikletçiye gittim.Önce Aydın bisiklete gittim.Esnaflıklarını hiç beyenmedim.Müşteriye bir hoşgeldin denir,iş uzun sürerse bir çay ikram edilir,yüzüne bakılır.Kusura bakmasınlar bizde esnafız ister 10 kuruş ister 100 liralık mal alsın herkese aynı davranırız.Gerçi aşağıda bisikletle uğraşan arkadaş yardımcı olmaya çalıştı baya ona teşekkür ederim.

Daha sonra meşhur Esat Usta'ya gittim.Gayet iyi karşıladı.İlk defa gitmiştim.Aynakol ve rublenin çok eski olduğunu gerekli anahtarlar olmadığını söyledi.(gerçekten de parçalar baya eski gereken anahtarlar bulunmuyor).İstersem eski usul çıkarabileceğini(diğer yerlerde söyledi ama hiçbiri malzemeye zarar konusunda garanti vermedi) ve malzemeye zarar gelmiyeceğini söyledi sonuçta da işim çözüldü malzemelerde gayet sağlam duruyor :) yılların tecrubesi işte.

6. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Esko bır numaradır

7. Türker Üstün

Türker Üstün Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Fsm bulvarından Hürriyete girince Yeni açılan Bike Hause da Yakup Eşlik abimiz var. Kendisi Bisiklet yarışçısıdır ve bisiklet konusunda çok hünerlidir. Gitmenizi tavsiye ederim.

8. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bugün son azarımı yedim ismail aydından aynı arkadaşın dediği gibi sanki bedava parça almaya gidiyoruz ,bugün son fırçamı yemiş bulunuyorum saolsun

9. barracuda1653

barracuda1653 Aktif Üye

Adı:
    oğuzhan saykın
    Seviye:
    tipik İsmail aydın hareketleri normal karşılamak gerek
    :islik: