Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursada bisiklet nereden alabilirim?

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında FFGG tarafından paylaşıldı.

1. FFGG

FFGG Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar sizden ricam bursada bisiklet alabileceğim yerler konusunda bana yardım etmeniz özellikle aradığım markalar salcano geotech kron, profesyonelce olacak şekilde yapmayı düşünmüyorum eşimle arabanın arkasına atıp bursa dışında bir yerlerde binmek niyetimiz. internetten pek almak istemiyorum görmeden pek alışveriş yapamıyorum ve malum pazarlık olmadan alışverişi olmaz. Teşekkürler

2. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Erdoganlar bisiklet internettende satıs yapıyor bu konuda çok iyi ve size yardımcı olabılırler ama siz görüp alacam diyorsanız orası ayrı :)

3. selçuk sezer

selçuk sezer Aktif Üye

Seviye:
    bursada maalesef öyle fazla bisiklet satan yer yok olsa bile fiyatlar biraz pahalı gençosmandan beşyola inerken tali yolda aydın bisiklet var oraya bir bakın birde heykelde doğa spor var valiliğin arkasında ankaradaysan erdoğanlardan al öyle gel

4. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Bursada bisiklet alabileceğiniz 1-2 yer var ancak. Arkadaşların dediği gibi fiyat olarak biraz yüksek oluyor. Ayrıca çeşit olarak fazla ürün olmadığı için yine resimlerine bakıp karar vermeniz gerekebilir.

Siz yinede bir gidin tabiki. Arkadaşımızın verdiği tarifler doğrultusunda Aydın Bisiklet veya Doğa Spor ile görüşebilirsiniz.

Ancak yine dönüp dolaşıp internet veya İstanbul/Ankaradan alışveriş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ben hep bu şekilde yapmak zorunda kaldım :)

5. FFGG

FFGG Yeni Üye

Seviye:
    Aslında bursada yaşıyorum ankaradan geleli 2 sene oldu bursaya iş sebebiyle fakat hiç ankaradaki gibi öyle sadece bisiklet satan yerle gözüme çarpmadı benim. internet yerinde almaktan pahalıya gelmezmi? veya istanbula gitsem nerden alabilrim galiba unkapanında bisikletçiler çarşısı diye bi yer varmış hatta yine burda bir yerde rastladım bir arkadaş ordaki bir bisikletçide kron xc1000 görmüş bir tane ve fiyatıda 425 tl imiş, sanal mağzalarda fiyatı çok daha yüksekti açıkçası. ama siz bursalı olduğunuz için daha iyi biliyorsunuzdur elbet galiba istanbula bi hafta snu gidip alacağım. birde salcano insomnia üretilmiyormu artık sitesinde rastlamadım.

6. omerfaruk77

omerfaruk77 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Üstad Bursa bisiklet alınacak yer yokkkk adı bursalılar tarafından bilinen bir yer var ama hiç mi hiç tavsiye etmiyorum buradan 2. el güzel bişiler cıkar yada internetten erdoganlarbisiklet ideal ...Bisiklet daha almadıysan yada bursada takıldıgın grup yoksa tanıştırabilirim seni diger arkadaşlarla belli güzel 2. el düşer.. Görüşmek üzereçç

7. Gökhan Kapıcı

Gökhan Kapıcı Yeni Üye

Salcano İstanbul'u Bursa'daki bisikletçilerde görebilir miyiz? Fiyatlar önemli değil, zaten internetten alacağım; ama görmekte fayda vardır. Yalnız bisikletin ağırlığı ne kadardır, ayrıntıları nelerdir; internette pek fazla ayrıntıya erişemiyorum, bilgi verebilirseniz teşekkür ederim.

Menderes Batmaz bunu beğendi.
  8. Mustafa YAVUZ

Mustafa YAVUZ Yeni Üye

Seviye:
    Bende 2 gündür arayış içerisindeyim böyle giderse 1 ay bisiklet alamıcam :)

BURAK GÖMEÇ bunu beğendi.
  9. BURAK GÖMEÇ

BURAK GÖMEÇ Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşım scoot al bak ben 2 gün önce muğladaydım akyakada yarış vardı nerdeyse herkezde scott vardı ve valla billa ilk 10 dakiler hep scoot kunlanıolar 2 milyar bi modeli benim abim aldı çok memmun

10. halil önen

halil önen Üye

Seviye:
    beşyolda ikinci el satan esat abi var eğer istersen bakabilirsin oraya hemen sevinç bisikletin ilersinde

Barış TURAN bunu beğendi.
  11. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    BUrsada benim bildiğim aydın bisiklet var ve diğer yerlere göre ucuz.Sitesine bakabılırsın.Cube,trek,salcanoikron,sedona,merida gibi markalar var...ve gerçekten piyasaya gore ucuz.

muharremaydın bunu beğendi.
  12. ayhan cetın

ayhan cetın Üye

Seviye:
    salcano geotec kron bu markaları tercih etmendeki sebep nedir acaba bursada hiç bulamıcan markalar denilebilir ben iyi bişey istiyorum uzun ömürlü olsun dersen benim tercihim trek scott giant bunlardan başka arama derim yinede karar senin arkadaşım.

13. Tugkan emir

Tugkan emir Üye

Seviye:
    kardesim valla ben bursadan bisiklet alman taraftarı deilim ama eger izmire fln gidecek olursa sedona,geotech ve trek gibi markaları uygun fiyata bulabilirsin bursa da biraz fiyatlar pahalı cunku dogru düzgün bu bisikletlerden satan magaza yok 1 yada 2 tane,ondan dolayı rekabet olmadıgı icin pahalı...Marka hangisi sorusuna da;zaten ithal markaların cogu bisiklette yıllarca deneyimleri olan şirketler ondan dolayı ,alırken pek tereddüt etme marka acısından

14. Vedat Gizlenci

Vedat Gizlenci Yeni Üye

Son derece haklısınız arkadaşlar. Bursa da fazla satıcının ve rekabetin olmaması dükkan sahiplerini şımartıyor. İlk kez bisiklet alacağım şu sıralar arayış içindeyim dolayıyısyla çeşitlerin en çok olduğu bir mağazaya girdim hiç ilgilenilmediği gibi nerdeyse azarlandık.

muharremaydın bunu beğendi.
  15. Vedat Gizlenci

Vedat Gizlenci Yeni Üye

Bu arada 2.el 16" temiz bir bisiklet arıyorum. Uzun süre kullanabileceğim şekilde trek scott v.b olabilir.

16. Menderes Batmaz

Menderes Batmaz Üye

Seviye:
    beşyol da aydın bisklette aradığını bulabilirsin.

17. anıl tuncay

anıl tuncay Yeni Üye

Adı:
    Anıl TUNCAY
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    sanırım 2. el düşünmüyorsunuz ama düşünürseniz bursanın eski bisiklet tamircileri ve bisiklet grupları var.bunlardan sağlıklı 2. el bulabilirsiniz.
    sıfır bisiklet için seçme şansı yok tek yer var.
    ama mümkünse ankaraya bi ugrayın derim(daha önce Ankara'daymıssınız sanırım)

18. ABUŞ

ABUŞ Yeni Üye

Seviye:
    bende bisiklet almak istiyorum arkadaşlar ben aslında motorsiklet kullanıcısıyım heryere motorsikletele gidiyorum şöyle bi tecrübem oldu hiç bir kas grubumun çalışmadığını ve zayıfladığını farkettim çocukluğumda bisiklete çok bindimve yine bisiklet almak istiyorum ama denildiği gibi pek bisiklet çeşidi bursada yok olsada biraz pahalı olarak gözüme çarptı araştırmaya devam edicem vede alıcam inşallah

19. M.Kaba

M.Kaba Forum Bağımlısı

Seviye:
    bursadan almanızı tavsiye etmem tek bisikletçi olup rakibi olmadığı için kazıkçı olarak bilinir erdoğanları tavsiye ederim telefonlar aryıp pazarlık yapabilirsiniz tüm ürünlerde kargo ücretsiz %20 indirim imkanları mevcut saygılar...

20. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Güzel kardeşim İstanbul'a gitsene yakın ,ben İzmir'den İst'a malzeme almaya gittiğim zamanları bilirim