Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa ve görükle olan arkadaşlar!!!

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Sercan Balcı tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Balcı

Sercan Balcı Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar ilk önce sayın pedal arkadaşlarım ben bursada görüklede kalmaktayım haftasonu gezi düzenleyen arkadaşlarımız varsa onlara katılmak istiyorum tabi hava şartlarından dolayı kimse bu değerli yol arkadaşı bisikletlerini yola vurmaz herhalde havalar yağmursuz oldukça diyelim sizlerin bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum saygılarrr..

Emre Ünlüyol bunu beğendi.
  2. Emre Ünlüyol

Emre Ünlüyol Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba..Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu'ndan yetkili arkadaşlar sizinle en yakın zamanda iletişime gececektir..Bende görükle de kalıyorum..Topluluğun düzenlemiş olduğu gayet seviyeli ve eğlenceli gezilere katılıyorum..Umarım siz de en yakın zamanda aramızda olursunuz..Saygılar..

Sercan Balcı bunu beğendi.
  3. Sercan Balcı

Sercan Balcı Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben uludağ bisiklet topluluğuna üye oldum ama daha topluluktaki arkadaşlar ve abilerle tanışamadım sanırım baharda yapılıyormuş genelde geziler onun için kendi aramızda bi gezinti yapalım dedimm saol ilgilendiğin için ssaygılarr...

4. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    değerli arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum. gezilerimizi önce havalar sonra da sınavlar durdurdu diyebiliriz... İkinci dönem bir tanışma toplantımız olacak onu kaçırmazsan eğer bir şeyler yakalayabilirsin... Seni de en yakın zamanda aramızda görmek dileğiyle... Sevgiler