Bursa sedona 610 fırsatı 750 lira(2.el)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba arkadaslar , kendime bisiklet ararken bursada bir bisiklet buldum sedona 610 satici 750 liraya kadar dustu , istanbuldan gidip alamiyorum adam feribot iskelesine bile getirmem diyo .bn fiyati uygun buldum Bursa'da gidip elden almak isteyen olursa , iletisim kurulmasinda yardimci olurum. Yaklasik 51-53cm kadro boyu var . bursada olupta iskeleden bisikleti almam icin bana arabasiyla yardım edebilecek biri cikarsa cok mutlu olurum , belki firsati degerlendirebilirim boylece. Selamlar .

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamun aleykum nasil bi yardim lazim acaba arkadasim?

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Arkadaslar yukselen kur la liste fiyati 1900 tl yi aşan sedona 610 tanidiginiz biyerden alirsaniz 1400 tl ye dusebilir bisikletcilere 1000 tl gelisi olan bi bisikleti 750 tl ye satmasi son derece anormal o bisiklet 0 olamaz bence boyle islere yanasmayin 2. Else normal olabilir

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ulaşçavuşoğlu Belirtmeyi unutmuşum değiştirdim başlığı , uyarı icin tesekkur ederim . evet bisiklet 2. el .kurun yukselmesi kafa karıştırıyor fakat fiyatı yinede uygun geldi bana .hala yüksek diyorsanız yine fiyat kırmasını isteyebilirim belki
@mariokaldato aleyküm selam , bisiklet osmangazide , istanbuldan feribotla gelmeyi planlıyorum fakat iskeleden osmangaziye nasıl giderim nasıl geri dönerim hicbir fikrim yok . bu konuda yardıma ihtiyacım var .

Tepki
41
Bisiklet
Sedona
İskelede indikten sonra otobüsle tramvay başlangıcına geleceksiniz. Emek durağı olarak geçiyor. Sonra tramvaya binip, bisikletin olduğu durakta ineceksiniz. Muhtemelen merkezden bahsediyordur.

• Beğen

Hakangim

Aktif Üye
Tepki
62
Osmangazinin neresi bu arada. O kadar büyük ki abuk sabuk bir yeri de olabilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sametceylan osmangazi/ Ovaakça mah. diyor ? Tavsiye icin tesekkur ederim .
@Hakangim bnm boyum 1.68 hesaplamalarıma göre bana 53 kadro uygun , bisiklet size kucuk gelecektir .yinede ic bacak boyunuzu olcun ona gore yorum yapalim

Hakangim

Aktif Üye
Tepki
62
Ovaakça ise, trramway ile osmangazi istasyonuna gidip ordan dolmuşa binip (vardır diye tahmin ediyorum) bursanın istanbul yolundaki eskiden köy olan bir mahallesine gitmeniz gerekiyor. Sizin için osmangazi durağına getiremiyor mu bisikleti beyfendi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hakangim bisikletci degil kendisi , bi yarismadan mi ne yazanmis tam emin olamadim .anladigim kadarıyla iş bitirebilen bir yapısıda yok , arabasi falan yok . boyle bir satici nihayetinde :)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@furkan.zaman çok kolay kardeşm indiğin yerden metroyu sor , bin metroya direk osmangaziye gelirsin hızlıca...

Hakangim

Aktif Üye
Tepki
62
Direk suçlamayım ama bana değişik geldi. Kadro boyunu da tam veremiyor sanırım. Nerden elde ettiği belli değil falan. Çalıntı olmamasına dikkat et bence. Adamın yeri ters bir yerde.

camoko06

Aktif Üye
Tepki
222
İsim
Fatih
Bisiklet
Salcano
Issız tenha noktalara fazla gitmemek lazım kardeş dikkat et dolandırıcılık tavan yaptı...

• Beğen

MGSancar

Üye
Tepki
100
İsim
Gürhan
Bisiklet
Giant
suan ovaakcaya cok yakınım. senin için uygunsa bisikleti görmek isterim. iletişim bilgilerini özelden atabilirsin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gürhan abi bisikleti gidip gördü bugün , satici durust cikmadi kadroda fren kollarinda cizikler varmış , kullanılmadığı yönünde israr edilsede bisiklet zarar gormus bir sekilde . fiyat indirimi yapmiyor daha fazla 750 son demis , telefonla takas edebilirmis bisikleti . ilgilenen olursa son bilgi bu sekilde .

Yusuf Ziya Aktaş

Katip el-Bayburdî
Tepki
270
İsim
Yusuf Ziya AKTAŞ
Bisiklet
Focus
@furkan.zaman
Çizik filan bişey değil ama bu sıkıntı işte... Şimdi bisiklette bişey olmasa bile aklına takılır insanın..:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aynen bosverdim bnde , yol bisikleti planimida 1 sene ertelemeye karar verdim elimdeki sehir bisikletiyle turlayacagim artik , istanbulda yol bisikleti kullanmaktan tırsıyorum zaten biraz .