Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa Osmangazi'den Selamlar

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Murat Çağlayan 2 tarafından paylaşıldı.

1. Murat Çağlayan 2

Murat Çağlayan 2 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Foruma yaklaşık bir aydır üyeyim ancak yoğunluk nedeniyle ilk defa mesaj atabiliyorum.

2 yıl önce almış olduğum Bianchi Speed 1000'i hem kilo vermek hem de gezmek amaçlı kullanıyorum. İki üç gün önce Aydın Bisiklette forumdan iki arkadaşla tanıştım. Aksesuar olarak bir çok eksiğim var zamanla gidereceğim. Özellikle kask ve stop lambasına acilen ihtiyacım var. Uygun olduğum en kısa zamanda eksikleri giderip Bursa'daki diğer arkadaşlarla birlikte gezilere katılmayı planlıyorum. Bursa içi özellikle yakın çevremde foruma üye kim varsa tanışmak, tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Saygılarımla..

Murat Çağlayan

Bu da bizim düldül :)

2. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hosgeldin hemsehrim! Yildirimdan selamlar

Murat Çağlayan 2 bunu beğendi.
  3. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hoşbulduk kardeşim yıldırımın neresindensin? Aleykümselam bu arada :)

4. Tuncer I.

Tuncer I. Yeni Üye

Seviye:
    Kardeşim merhaba,
    Bende bisiklet almayı düşünüyordum fakat Bursa'da bisiklet kullanan bir çevre edinemediğim için tek başıma da gezmeyi sevmediğim için vazgeçtim.
    Teleferik ile Uladağ'a çıkıp oradan da bisikletle inmek, dağ yollarında kullanmayı seven, macerayı seven arkadaşlar varsa tanışmak isterim.
    Bursa'da varsa bile internet üzerinden arkadaşlara ulaşmak çok güç sanırım.
    Bende Yıldırım'dayım.

5. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba kardeşim bisiklet alırsan birlikte gezeriz orada sorun yok da eğer düzgün bir bisiklet almayacaksan -hidrolik disk fren sistemi falan olan bir bisiklet- dağdan inmek sıkıntılı olabilir. Çok güzel fikir ancak ben papuçlara pek güvenmiyorum yine de tecrübeli arkadaşlardan öğreniriz eğer uygunsa onu da yaparız. Kask olmadan o işe kalkışmak da pek mantıklı değil sonuçta bayır aşağı ineceğiz sürekli onu iyice düşünmek lazım. Ama alırsan buradan toplanıp gezeriz. Zaten bu siteye üye olma amacım da Bursadaki bisiklet tutkunlarıyla gezmek.

Yıldırımın neresindesin?

6. Tuncer I.

Tuncer I. Yeni Üye

Seviye:
    Vatan Mh. Vişne Cd'nin altındayım. Düzgün bir bisiklet almayı "Sedona 950" planlıyorum. bunun yanında motocross eldiveni ve motocross kask. vs diğer ekipmanlar. Motosiklet alacaktım fakat 13 14bin bir motora vereceğime 2,5 - 3 liraya düzgün bir bisiklete binip hem spor yapmak, hem gezmek, hemde güzel arkadaşlıklar edinmek istiyorum.

7. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Motor ayrı bisiklet ayrı bir dünya ancak bisiklet alma kararın daha mantıklı. 20 bin tl ona vereceğine en kralından bir bisiklet alırsın. Fakat ne kadar araştırdın bilmiyorum ama bence gidip yerine görerek karar vermek lazım. Forumdakilerde neler var bakmak lazım iyice inceleyip öyle düzgün bir şey al madem paran da var hazırda en çok iyi bir parça alman mümkün. Kask vs tüm ekipmanlarıyla alman güzel olur. Bakalım ben de kask, eldiven ve stop alıcam en acilinden. Bu taraflara bisikletçilere bakmaya geliren uygun olursam eşlik ederim. Forumdakilerden de fikir almak lazım.

Forumdan toplanıp geziyormuş millet biz de kalırız olmadı biz adam toplarız :)

Benim bir yıldırımdan bir kaç tane de mahalleden arkadaşlar var özellikle izinli oldukları hafta sonları onlar da katılabilirler. Özellikle birisi çok düzgün adamdır her türlü de çağırdığımda önceden yapılmış bir programı yoksa gelir ben işi şansa bırakmam :)

8. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Millet mahallesindenim cevre yolunun alt tarafi

9. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Tuncer bak şimdiden forumdan 3 kişi olduk bile :) Bu arada yaşlarınızı bilmediğim için ismen hitap ediyorum büyüğümseniz saygısızlık gibi olmasın, ben 26 yaşındayım.

10. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    murat abı parcaları daha uygun ve cok cesıtlı almak ıstersen besyol lambalarından cırıshaneye gıden yolda 200 metre ılerıde sevınc bisiklet var kucuk parcalar ıcın tavsiye ederım

11. Tuncer I.

Tuncer I. Yeni Üye

Seviye:
    Çok fazla para veremem ama 2500 civarı fiyata güzel çok güzel bisikletler olduğunu düşünüyorum. Ekipmanlarında pek para tutacağını düşünmüyorum, tabi bu beklentiye bağlı biraz, 100 liraya da eldiven var 1000 liraya da var mutlaka. Şuan cıkmak zorundayım, bana facebook adresini özelden gönderirsen akşama eklerim konuşuruz. Bu yazı etkinlik olmadan geçirmek istemiyorum:) ki bisikletin güzel seçim olacağına inanıyorum :) İyi günler

Estafurullah abi ben saygısızlık ettiysem kusura bakmayın yaşım 21.

12. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sevinç bisiklet size mi ait yoksa? :) Uğrarım ya bir gün olmadı tüm bisikletçileri gezicem :) Bakınıcam neler var neler yok.

Benim acil ihtiyacım olanlar Kask, eldiven, stop. Elimde olanlar Km Sayacı, 1.85 Mt Kilit ve Far. Şu ara kartlarıma çok yüklenmemiş olsam bisiklete binerken kullanabileceğim giysiler, gözlük ve ayakkabısına kadar a'dan z'ye tüm aksesuarları almayı planlıyorum. O yüzden yavaş yavaş öncelik sırasına göre alacağım. Bisikletin tasarımını bozmayacak şekilde düzgün bir çanta bulsam affetmem yanımda olması gerekenler için alırım.

13. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    2500TL'ye sana deli alet alırız, hatta ekipmanlarıyla bile 2500'e neler neler alırız. Birlikte geziniriz bisikletçileri gerekirse bakınarak alırız. Düzgün bir şey bulamazsak netten falan tavsiye edilen yerlerden alınabilir. Estgf. ne saygısızlığı yaşlarınızı bilmediğimden sordum sadece :)

Facebook adresimi buradan veriyorum Bursa'dan yeni kişilerle tanışıp birlikte tur yapmak isteyen herkes eklesin. Birlikte karar verdiğimiz yerlere gezmeye gideriz toplu halde fotograf falan çekinir bayağı güzel vakit geçirebiliriz.

Facebook Adresim: https://www.facebook.com/kisisilinmistir

14. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    hayır degıl abı ama bursada mudanya ve yıldırım harıc bisikletcilerin cogunu gezdım .sevıncte 20 30 lıraya cok cesıt eldıven varken aydında 40 liradan baslıyor .

internet sıtesı guncel mı bılmıyorum

internet sıtesı guncel mı bılmıyorum

15. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Tavsiyen için teşekkür ederim bakarım değerlendirip ona göre alırım. Zaten aralarında pek de mesafe yok oraya kadar gittikten sonra oraya da pek ala uğrarım :)

16. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Ben de kask ve eldiven alacagim uluyoldaki sen bisikleti onerdiler ancak bi turlu cikip ekipmanlari alip turlara baslayamadim.

17. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Yarın bisikletlerle çıkıp beşyolda gidelim derim işin yoksa benim de en kötü eldiven almam lazım duruma göre kask da alabilirim. Hatta sen yıldırımdan gelirken ben de yol çıkışında beklerim seni oradan hem tanışırız hem de birlikte gidip alırız yol boyunca bir ton bisikletçi var. Arkadaşın da önerdiği sevinç bisiklet ucuzmuş eldiven, stop gibi parçalarda ona da bakarız.

18. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Samanlı dan merhaba sanırım Samanlı da bisiklet kullanan bir ben varım 1 yıldır kimseyi görmedim en azından bursa da fazla bisikletci yok olanlarda döviz üzerinden satıyor tavsiyem uzak durun gerçi başka çare de yok gibi ya. çok pahalı özellikle aydın dan onlar için Müşteri dükkana girer konuşmadan fiyat sormadan alır alır alır kredi kartını uzatır çıkar gider onun için bize soğuk davranıyorlar. bana malzemelerimi istanbulda bisiklet kullanan abim var o gönderiyor en son Sedona kask Ve tecathlon spor mağazasından iki lastik getirdi çok şanslıyım bu konuda birde ebay var tabi ufak tefek şeyleri ordanda alabiliyoruz.

Bu pazar günü facebook da yeşil pedal bisiklet derneğinin düzenlediği Mudanya turu var (resmi dernek tir) ona katılıyorum her pazar muhakkak bisiklet adına turlar yapıyorlar bu şekilde Samanlı yakınlarından gitmek isteyen varsa beraber gidebiliriz toplanma yeri olan Esentepe metro istasyonuna kadar. turun hareket saati 08.30

19. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    lys ogrencisiyim simdi cikamam ama haftaya parayi da denklestirip gidecegim bisikletcilere
    duzenleme:ramazanda da pek suremem ama sonraki iki ayda aktif olarak kullanacagim.

20. Murat Çağlayan 2

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    İyi bakalım ben ramazan da oruçlu halimle de binmeliyim spor amaçlı kilo vermeliyim :) Ne oruçtan ne de bisikletten vazgeçemem :) Geçtiğimiz iki ramazan binmiştim sorun olmamıştı. Fakat sahurda sadece karpuz yerdim. Doyana kadar ne acıkırdım ne de susardım :)

Bu arada sınavda başarılar :)

Samet K. bunu beğendi.