Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bursa mudanya yolu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KinqFriends tarafından paylaşıldı.

1. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar bursadan mudanyaya gidicez sizce mudanya yeni yoldanmı gidelim yoksa eski yoldanmı.. eski yol toprak zeminmi yoksa asfaltmı....ilk gidişimiz olucak daha önce giden arkdaşlar yardımcı olursanız sevinirim (Ayrıntılı anlatıcak arkadaşlar varsa özelden mesaj gönderebilirler..)

2. THE ROCK

THE ROCK Üye

Seviye:
    Gidiş yeni yoldan,dönüşü eski yoldan yapabilirsiniz,yada tersi olarak ,Böylelikle her iki yolunda keyfini çıkarırsınız .eski yol toprak değil,mıcır asfalt dediğimiz yeni mudanya yolu ile aynı özellikte ,tek sorun dar olması.(yeni yol'a göre)

KinqFriends bunu beğendi.
  3. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Bana kalırsa gidişi de dönüşü de eski yoldan yapın. Eski Mudanya yolu yeni yola göre tenha olduğu için daha rahat bir sürüş yaparsınız.

4. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eğer ki acemi iseniz dönüşü eski yoldan yapmayın o rampa da ya cok yürürsünüz yada cok söylenirsiniz. Giderken eski yol gelirken yeni yol yapın bence

Dinçer ÜNSAL ve KinqFriends bunu beğendi.
  5. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    yeni yoldan gitmeyi düşünüyoruz gidiş dönüş ilk gidişimiz. yeni yoldaki rampa bizi çokmu zorlar yorumlarınızı bekliyorum

6. Dinçer ÜNSAL

Dinçer ÜNSAL Forum Bağımlısı

Seviye:
    En doğru cevabı Ercan abi vermiş.

Gidişi eski yoldan yapın, Dönüşü ise yeni yoldan yaparsınız.
    Eğer yeni yoldan mudanyaya gitmeye kalkarsanız yolun sağında güvenlik şeridi die birşey bulamayacaksınız.Bu da sizin rampa çıkarken aşırı yavaş bi hızda şeridin içinden gitmeniz demek oluyor, ki baya bi sıkıntı yaşattırıyor.Ama yeni yolun dönüş kısmında güvenlik şeridi biraz daha iyi.Zaten yeni yoldan döndüğünde büyük rampayı çıktıktan sonra bayır aşağı iyi hızlan, bademli lambalarına kadar pedal çevirmeden gidersin. ;)

uzun lafın kısası, gidiş eski yol, dönüş yeni yol.
    Şahsen ben her seferinde böyle gidiyorum.