Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa ekibi bu haftaki program nedir ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kcuk_ tarafından paylaşıldı.

1. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bursa ekibi bu haftaki program nedir ? nerede ve saat kacta bulusacagınızı yazarsanız sizlere eslik etmek isterim :)

Not:telefonumu kaybetttigim icin kimsenin numarası yok numaralarınızıda ozelden yazarsanız cok sevinirim :)

2. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    elman,kutsal,onur,fatih ve idris abilerim bu kucuk halimle beni tek basıma yolarda bırakmayın lutfen :)

3. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    selam , haberin yok sanırım idris kötü bir kaza geçirdi. sanırım hala hastanede yatıyor. pazar günü seçim olduğundan bursaya gideceğim oy kullanmak için. elmanla konuşmuştuk ne yaparız falan diye ama seçim olduğunu unutmuştum ben.

kcuk_ bunu beğendi.
  4. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    tonga.org.tr da okumustum İdris abi kaza gecirdi diye İdris aca mı diye sordum foruma cevabına bakmamıstım cok gecmis olsun en kısa zamanda iyilesmesi dilegiyle...

bir program olursa beni bilgilendirirseniz cok sevinirim fatih abi bu arada senin,onur ve elman abinin telefon numaralarını verirsen cok sevinirim :)

elman abi pedallarımı degistirecekti sozu vardı msn de de goremiyorum bir turlu konusamadık :)

5. onsbike

onsbike Üye

Seviye:
    merhaba kcuk:)
    geçtigimiz pazar ben idris hasan abi uludağ zirve yapacaktık malesef hava şartlarının uygun olmadıgı için küçük zirveye kadar çıktık. o hafta sen bisiklet evine gelmişsin diğer arkadaşlardan aldım haberini senin bursa da oldugundan haberimiz yoktu onun için sana haber veremedik kusura bakma.
    hafta içinde de idris kaza yapınca morellerimiz bozuldu.:( kendisi şu an iyi biraz ağrıları var. inşallah en kısa zamanda aramıza döner.dünde araya seçim girdi görevliydik sandıkta inşallah önümüzdeki hafta yola kaldığımız yerden devam edeceğiz :in: ben sana özelden tlf veririm...
    görüşmek üzere kendine iyi bak ayakların pedallarından eksik olmasın