Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa 'dan merhaba

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında toral tarafından paylaşıldı.

1. toral

toral Yeni Üye

Güzel bir site bulduğuma eminim. Her konuda bilgi sahibi olabilir insan. Yapımcılarına teşekkür ederim.
    Buraya nasıl geldim? Kendime bir bisiklet almaya karar verdim. Acaba kimler hangi marka ve modelleri kullanıyorlar?. Memnuniyetleri nasıl? Aramalarım sonucunda burayı buldum.
    Bir konuda yeni iseniz öğreneceğiniz çok şey vardır demektir. Konuları hızla okumaya çalışyorum. Bilgilerimi artırmaya ve alacağım bisikletin ne olacağına kara vermek istiyorum.
    Sağlıklı günler.

(CORRATEC 2009 X VERT HALCON DAĞ BİSİKLETİ almayı düşünüyorum. Kullanılan ekipmanlar başlangıç için yeterli sanırım.)

2. onur katrağ

onur katrağ Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba

tavsiyem sabrlı olmayı becerebliyorsan bisikletini topla zevkine kullanacağın yere ve şartlara göre :)

3. mert yazgan

mert yazgan Kıdemli Üye

Seviye:
    bencede toplama bisikleti toplamak da çok keyifli olur fakat daha yeni başladığını söylemişsin o zaman toplama işini tecrübe kazandıktan sonra yapmalısın tavsiyem hazır bisiklet almandır.

4. Menderes Batmaz

Menderes Batmaz Üye

Seviye:
    Yenİ BaŞlayacaĞin İÇİn Hazir Bİsİklet Alman Daha İyİ Olur. Kullnmaya BaŞlayinca Zaten Farklari Anliyorsun.ona GÖre Toplayabİlİrsİn

5. Alper Özden

Alper Özden Yeni Üye

Seviye:
    Bende yeniyim ve yeni bi bisiklet aldım fakat toplamadım.Sende benim gibi güzel bir bisiklet al ve iyice işi kaptıktan sonra değiştirmeye bakalım :)