Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa Da Hatay Tur Düşünüyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında everplayer tarafından paylaşıldı.

1. everplayer

everplayer Üye

Seviye:
    Arkdaşlar Ben 17 Nisan Yola çıkıyorum Bu Şehitlerde Gecicem :) beni merak edecek kişiler yada kısa yola gelicek kişileri Beklerim yolumda benle eşlik edecek Arkdaş Varsa Telfon numaraım Bırakıyorum 0539 637 89 40 Bu Telfonda Bana Ulaşabilirler...:) BalıkEsir izmir Aydın Mugla Antalya Adana Ve son durakım Hatay olucak :) Herkes ii pedaller:) şimdiden :)

ibrahim Kızılkaya bunu beğendi.
  2. everplayer

everplayer Üye

Seviye:
    Arkdaşlar Ben 17 Nisan Yola çıkıyorum Bu Şehirlerde Gecicem beni merak edecek kişiler yada kısa yola gelicek kişileri Beklerim yolumda benle eşlik edecek Arkdaş Varsa Telfon numaraım Bırakıyorum 0539 637 89 40 Bu Telfonda Bana Ulaşabilirler... BalıkEsir izmir Aydın Mugla Antalya Adana Ve son durakım Hatay olucak Herkes ii pedaller şimdiden kusura bakmayın heycanda bazı çümleri yanlış yazmış olabilirim :)

3. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    kazasız belasız hayırlı yolculuklar inş. bi aksilik çıkmadan turunuzu bitirirsiniz. rüzgar arkanızda olsun iyi yolculuklar.

4. ibrahim Kızılkaya

ibrahim Kızılkaya Kıdemli Üye

Seviye:

Merhaba
    Sana iyi turlar diliyorum. Telefon numaramı gönderdim. Güzergah boyunca oluşabilecek her hangi bir terslikte mutlaka ara güzergah boyunca sana yardımcı olabilecek bisikletçi dostlarımız var.Balıkesir-İzmir-Muğla-Antalya ve Mersinde..Bol bol fotoğraf çekmeni öneriyorum. Sana keyifli turlar diliyorum

5. everplayer

everplayer Üye

Seviye:
    cok cok saolun herşey icin ben yarım saat kadar yoluma çıkıyorum :) sevgilerimle :)

6. Volkan ULUÇ

Volkan ULUÇ Aktif Üye

Seviye:
    Hayırlı yolculuklar diliyorum..
    Keşke öneden bilgim olsaydı bende katılırdım. Artık bir dahaki yolculuğa. Kısmetse bende 19 mayıs da nazilli de olacak şekilde 500 Km yolculukla Nazilliye gideceğim.

7. Ali Fuat

Ali Fuat Üye

Seviye:
    hayırlı yolculuklar sana

8. huseyin kılıc

huseyin kılıc Forum Bağımlısı

Seviye:
    böyle bir turu geçen sene bir doktor abimiz gerçekleştirmişti çok hoş bir tur olacağına eminim fotograf bekliyoruz