bursa da çalınan bisiklet

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
arkadaşlar bursa da real alışveriş merkezinin oto parkından12 temmuz pazar günü saat 17 00 ile 19 00 saatleri arasında bianchi ares fs marka bisikletim çalındı:mad: yardımcı olursanız sevinirim(kırmızı siyah avatarımdaki gibi )

Scudo

can demirel

Aktif Üye
Tepki
36
geçmiş olsun benimde çalındı eskisehirde benimde bianchi aresti yaklaşık 3 sene oldu galiba mavi-gri ydi hala blunmadı

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
geçmiş olsun kardeşim bu realin otoparkını mesken tutmuş bu hırsızlar daha önce kaç defa bisiklet çalındı orda.inş bulursun en kısa zamanda.

• Beğen
Tepkiler: tunermurat

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Geçmiş olsun...

Piyasada bu bisikletten bol miktarda olduğunu düşünürsek bisikletinizde diğer bisikletlerden ayırt edici olarak birkaç özellik varsa bize bildirmeniz çok iyi olur.
Bu şekilde daha kolay yardımcı olabiliriz...

• Beğen
Tepkiler: tunermurat

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
full tx 70 donanımı var dı hatta arkadaşmın bisiklet ile yan yana kilitlemiştik ikisini birden çaldılar

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
real avm de güvenlik sıfır, bisikletlerimiz çlındı dedik kime sorduysak bn yeni geldim dedi açıkçası avm çalışanları insanın içine şüphe düşürüyorlar

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
@can demirel
çok sağol daha yeni yeni turlara katılıyordum ona engel oldular

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
@madaxe

vakıf köydeki bisiklet pazarına gideceğim pazar günü bulacağıma dair pek umutlu değil im çünkü kamyoetle bisikletçalıp civar sehirlerde satıyorlarmış

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
@balilias

zaten real avm nin herşeyi problemli gitmemiz bile hataydı ama olan oldu yenisine sağlık:)

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
gEÇMİŞ OLSUN ALIS VERIS MERKEZIYLE ILETISIME GEC KAMERA GORUNTULERI YOKSA DAVA AC BOLE BI HAKKIN WAR TABE FATURASI FALAN DURUYOSA BENIMDE 2 HAFTA ONCE CALINDI VE BEN DAVA ACTIM SIMDILIK DAVA SONUCUNU BEKLIYORUM;)

• Beğen
Tepkiler: olel85

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Evet maalesef böyle bir hakvar ama onları kurtaran orada asılı olan pek dikkat etmediğimiz yazılarda kendilerini savunuyorlar. (Aracınızda değerli eşyalarınızı bırakmayınız. Kaybolan..... ) Bu tip dikkat etmediğimiz yazılarla kendilerini rahatlıkla koruyorlar.

Ama inşallah mahkemede lehinize karar verir. Ve diğer kayıp çalıntı vakaları için örnek olur. Mahkeme başvurusunu ve Sonucunu yazarsanız arkadaşlara çok yardımcı olursunuz...

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
daha önce realden bir abimizin bisikleti çalışmıştı.profesyonel bir bisiklettli ve parasıda güzeldi...elinde belgeleri herşeyi vardı.davada açtı uzun zaman uğraştı yaklaşık 4sene oldu hala bişi yok...:boese157:
bence yapacağın tek şey polise bildir ve bisikleti gördüğün an takip et polisle git al.tabiki davada aç ama sonuç ne kadar çıkar orası bilinmez
tekrar geçmiş olsun

• Beğen

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
yha ben onu elden faturasız almıştım o yüzden bisiklet pazarına gitmekten başka çarem yok zaten güvenlik sıfır real de , hangi güvenlikçiye sorduysak 'ben yeni geldim bişey görmedim ' deyip kestirip atıyorlar bi daha o market e gitmemeyi düşünüyorum siz de gitmeyin belkide güvenlikçilerle ortak çalışıyorlardır??? birde türkiye de açılan davaların önemli bir kısmı 'zamanaşımı'na uğruyor dava açacaksanız bilginiz olsun

• Beğen

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Avukatım greklı gorusmeyı yaptım alısverıs ve hıpermarketlerın can ve mal guvenlıgını saglamak zorunda oldugunu belırten oturmus bır yasa varmıs ve buna dayanaraktan acılıyor.Birde her ne kadar kaybolan esyalardan bız sorumluyuz deselerde kamera ve guvenlık warsa onlar ne işe yarıyor dıye davanın ikinci konusu;) onun ustune işe gidip gelırken kullandıgım için magdurıyetten oturu davanın 3.konusu oluyor.Avukatım ılk uzlasmaya gıtsede alısverıs merkezının yonetımı yasalara bas vurun dıyor ve %100 kazanma sansım var ondan dolayı verıyorum bısıkletım gıtmıs davayı kaybetsem ne olur....

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
haklısın bisiklet gittikten sonra davanın önemi yok zaten dava nın masrafı bisikletin fiyatını geçiyor

• Beğen

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Davayı kazanırsan butun resmı masrafları karsı taraf oduyor;)bısklet+masraflar olarak alıyosunuz...

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
peki dava masraflarını geri ya da bisikletini geri alanı duyduğunuz ya da gördüğünüz oldu mu?

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
yada davanın süreaşımına uğradımağını ?(burası Türkiye bunu hatırlatırım )

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Bisiklet deılde arabadan laptop calınmıstı ondan dolayı acılmıs bır dava kazanılmıs 2 ayda sonuc gelmıs ama bılemıyorum sımdı ne olur;)

Tepki
48
Arkadaşım öncelikle bisikletinin bir fotoğrafını ekle de görebilen olursa forumda yardım alırsın. Unutma ki sen bu konuda haklısın ve dava açma hakkını kullan.