Bursa BF Tanışma, Tur ve Fırsat Sayfası ;-)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Arkadaslar eger 24.00 de kent meydanında olursak bursadakı bısıklet grubundakı arkadaslar da katılıcak su anda onlardan2 kişi gelıcek sızlerde destek verırsenız 10 a yakın kısı gezmıs oluruz tabı kı onların katılım sayıları da degısebılır

Scudo

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
benim için 12 çok geç 10. 30 da buluşma en uygunu sabah işe gitmem lazım 6 da.
Arkadaşlar turu yarın akşama alalım pazar iş yok 12 de sıkıntı olmaz o zaman

Murat Çağlayan 2

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Bianchi
@Mehmet D.

Akşam belirlenen saatte gelirsin. Tanışırsın insanlarla.

@ebubekir sözbir

Engeç 00:00'da Kent Meydanında toplanacağız.

@mustafa genç

Kardeşim müsaitsen gün içinde yat dinlen 00:00'da hemen hemen herkese uyuyor teraviye falan gitmek isteyen geri kalmasın diyoruz. İşten gelecekler var.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar yarın akşam 22.00 da yeşil pedal bisiklet derneğinin düzenlediği ova köyleri Bademli Görükle turu var gelmek isteyen arkadaşlara işte link ben katılmayı düşünüyorum.
(link)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@mustafa genç

havanın degısebılırlıgınden katılım az olucak galıba

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@ebubekir sözbir
turu saat 22 de iptal ettiler hava muhalefeti nedeniyle imiş bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası saat 22,15 de parktaydım kimse yoktu kaçırdım diye üzüldüm facebook a baktım iptal yazıyor ben 21.30 da evden çıktım. forumdan 3 kişiyle buluştuk 50 km lik tur yaptık fotoğrafları paylaşır mutlu arkadaşımız yakında

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Cuma günü ben Ayhan abi ve yesil pedaldan iki arkadsinda katilimiyla Emirsultan turu yaptik .(link) (link)(link)(link) (link)(link)

Murat Çağlayan 2

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Bianchi
@mustafa genç

Gayet güzel olmuş sorunsuz buluştuysanız işim olmasa ben de gelirdim de sahaya bakıyordum gelemedim.

@ebubekir sözbir

Çok güzel bir tur olmuş işim olmasa ben de katılırdım. 2 gündür davetteyim. Sonrasında sahaya bakıyordum.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Bu hafta gece vardiyasındayım işe sürekli bisiklet ile gitme planım var ramazandan önce haftada 3 gün yapıyordum bunu pazartesi, Çarşamba, Cuma gündüz ve aksam vardiyasında gidemedim haftaya da gidemem onun acısını çıkarayım dedim 12 km gidiş 11 km dönüş sabah serin oluyor fazla da kasmazsam hiç sorun olmaz. cumartesi Sabah Servisi kaçırdım mecbur bisiklet ile gittim dolmuş ile gitsem Samanlı kent meydanı ordan dosap 1 saati aşar dı bisiklet ile 30 dk da gitti 07.30 da giriş yaptım iş yerine 8 saatte çalıştım hiç hararet yapmadı

haftaya 23 de işten çıkıyorum 23.40 evdeyim tur planı varsa bisikleti alıp kent meydanına gelirim 20, 25 dk da.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Murat Çağlayan 2 Murat abi cumartesi günü Mutlu abilerin yaptığı turun fotograflarini

Mutlu abiden alabilir sen ya da Mutlu abi paylaşabilir se guzel olur sayfa renklenir

Tepki
5
@ebubekir sözbir

ebubekir ben resimleri yükleyemedim

murata vericem o yükler artık ben bugün rahatsızım hasta yatıyom :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
Bu akşam saat 22:00da kent meydanı hareketli Mudanya veya Şehir içi turu yapmayı düşünüyorum katılımlarınızı bekliyorum

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
En aktif konuda bu :)
Bayramda İstanbul Bursa turumu yapsak ne

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@Mehmet D.

Biz önce Son yaptığınız turun fotoğraflarını bir görmek isteriz hâlâ bekliyoruz burda.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Antares
Abi biz mtbyle Armutlu yapsak kafi sen gelirsen kurşunluya bayramda . Hem senı zıyaret ederız hemde balık tutarız ya da tur yaparız

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@Antares

İstanbul da abim var bayramda turlama planlarımız var muhtemelen o Bursa ya gelecek bayramın ikinci günü Uludağ düşünüyoruz ardından bursada görülecek uzak yerlere gidebiliriz çadır bile alacaktı galiba İstanbul sırf beton nereyi gelzeceğiz orda.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@mustafa genç

Abı spdmız yokkı Uludaga çıkalım :p Bızı de katın da grupça çıkalım Uludaga. Naıl abı spdye alıştım mı rahat mı ?

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@ebubekir sözbir

benimde ilk tırmanışımda spd pedalım yoktu daha 1 aylık bisikletçiydim hatta doğru düzgün Selem bile yoktu cesaret ettim çıktım buda konu linki
(link)