Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa / 26.Eylül Tophane'den Mudanya'ya Polis Eskortlu Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Seaparts tarafından paylaşıldı.

1. Seaparts

Seaparts Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili Bisikletçi Dostlar,
    Geçen yıl ilkini Tophane RK olarak düzenlediğimiz Tophane'den Mudanya'ya Bisiklet Turu'nun 2.'sini 26.Eylül Pazar günü, 24.Ağustos'ta kaybettiğimiz Hakan ve Nuray Özdündar adına düzenliyoruz.
    Nilüfer Belediye Başkanı, Mudanya Belediye Başkanı'nın katılımı ile düzenlenecek turu Nilüfer Kent Konseyi, Nilüfer Belediyesi ve Mudanya Belediyesi ile 20'ye yakın sponsor destekliyor.
    26.Eylül'de sabah 9.30'da Tophane Surlarında toplanma ile başlayacak tur, saat 100.00 civarı hareket alacaktır. Polis eskortu ile Mudanya Mütareke binasına kadar sürecek ve Göynüklü'de mola verilecektir. Kumanya dağıtımı ve çay bahçesinde çay servisi ile bitecek turun özel tişörtleri başlamadan önce tüm bisikletlilere dağıtılacaktır.
    Tüm bisikletliler dostlarımız davetlidir.

Seaparts

2. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    Gecen yılki organizasyon ilk olmasına ragmen iyiydi bu yıl daha renkli şeyler bekliyoruz görüşmek üzere

3. ayhan248

ayhan248 Onursal Üye

Seviye:
    merhaba seaparts etkinlik turu ile ilgili ayrıntılı bilgi verirseniz, biz avrupa yakası pedal grubu/ist olarak katılmak istiyoruz. güzergahlar yoldurumu ulaşım ve sonrası için gönüş yol bilgisi gibi ayrıntıların yazılması halinde bizlerde katılmayı düşünüyoruz.

saygılarımla,

4. Emre Nalbantoğlu

Emre Nalbantoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    ayhan abiye katılıyorum , o bilgileri alabilirsek avrupa yakası pedal grubu'ndan katılım olabilir.

5. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    O gün yol trafige kapalı oluyor, siz mudanyadan gelecekseniz ilk feribot mudanya iskelesine 09:30 da yanaşıyor, buda çıkış saati ile cakışıyor. nasıl geleceğinizi bildirirseniz yardımcı olabiliriz.

6. ömürcan güler

ömürcan güler Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba...Bursa'da oturuyorum.Daha hiç bisiklet grubu tanımıyorum. 17 Yaşındayım ben de bu geziye katılmak isterim. Ama birşey anlamadım. Tophane'den Mudanya'ya gidilecek. Nilüfer Belediyesi'nin rolü nedir? Cahilliğime verin. Teşekkürler...

Cihan ÜRÜT bunu beğendi.
  7. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediye Başkanı sayın Mustafa Bozbey, her zaman sporun ve sporcunun yanında duran çağdaş,atatürkçü laik ve medeni bir insandır. Kendisinin manevi desteği dahi sporcular için önem arz eder. Bir Bursalı ve Nilüfer ilçesi vatandaşı olarak bunun haklı gururunu taşıyorum. İnternet üzerinde Nilüfer Belediyesi ve Mustafa Bozbey'in çalışmalarını incelerseniz cahilliğiniz bir nebze olsun azalacaktır.YArın bende orada olacağım.

Saygılarımla,

8. hanifisari

hanifisari Aktif Üye

Seviye:
    katılmak isterdim :(

9. arif sarı

arif sarı Aktif Üye

Seviye:
    biraz geçte olsa yolda ekibi yakalayıp mudanya yokuşunu birlikte çıktık organizasyon güzeldi fakat biraz sinir bozucu bi durum vardı tek başına bir bisikletçiyi gördüklerinde demediklerini bırakmayan insanlar bugün yolda alkışladılar tezahurat yaptılar

10. Seaparts

Seaparts Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,
    2.Tophane'den Mudanya'ya Bisiklet Turu, yaklaşık 300 bisikletli dostumuzun katılımı ile 26.Eylül Pazar günü gerçekleştirdik.
    Seneye daha da keyifli bir tur ile görüşmek dileğiyle, hepinize katılımınız için hepinize sonsuz teşekkürler.

Seaparts

11. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    :)
    :)HOŞ GÖRÜLÜ OLMAK LAZIM
    :)ANCAK
    :)tek başına olan bisikletcilere "saygılarını" ifade edenlerle "alkışlayanlar" aynı kişiler mi?
    :)aynı kişilerse bundan sonra da sin kaf mı yapacaklar?
    :)biz eskiden ne idik de şimdi bazılarını kınıyoruz (eski halimizi külliyyen beyeniyor muyuz?)
    :)eğitim eğitim eğitim
    :)bizim katkımız nerede başlar? bence buradan, hemen, hoş görü ile
    :)Son Söz
    :)"karanlığa küfredeceğine kalk bir mum da sen yak"
    :) Mevlana
    :)sevgilerimle