Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa / 20 Eylül Pazar / Tophane'den Mudanya'ya Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Seaparts tarafından paylaşıldı.

1. Seaparts

Seaparts Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili Dostlarımız,
    Tophane Rotary Kulübü olarak bu yıl 7. 'sini düzenlediğimiz Tophane'den Mudanya'ya Bisiklet Turu'nu 20 Eylül Pazar günü gerçekleştireceğiz.
    'Barış'a Pedal Çevirin' temalı turumuz her yıl olduğu gibi sabah 10.00 'da Tophane'den başlayacak. Göynüklü Köyü girişinde tepede su molası vereceğiz. Daha sonra Mudanya mütareke binası önünde turumuz tamamlanmış olacak.
    Katılım için ve kayıt için sabah saat 9 'da Tophane'de toplanıyoruz. Kayıt yaptırıyoruz. Kayıt masalarında tişört ve sıra numarası alacaksınız. Sonrasında Mudanya'ya varışta bu sıra numarası ile çekiliş yapılacak.
    Bu yılki hediyelerimiz sadece tişörtler değil.. 3 kişiye bisiklet (büyük), kasklar, eldivenler ve bisiklet dergileri de günün anısına siz bisikletçi dostlarımıza çekilişle verilecektir.
    Turumuz, kayıt işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi’nin ve Kulüp Başkanımızın konuşmalarından sonra, polis eskortunda yapılacak. Herhangi bir kaza ihtimaline karşı bir ambulans da tur boyunca bize eşlik edecek. Tepede su ve dinlenme molasından sonra Mudanya’ya varışta kumanya dağıtımı ve çekiliş yapılacak. Dileyen bisikletçi dostlarımız dönüş için organize ettiğimiz otobüsle Bursa’ya geri dönebilirler.
    Bursa ve çevresinde düzenlenen en büyük bisiklet organizasyonu olan Tophane'den Mudanya'ya Bisiklet Turu, Bursa Valiliği, Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Bursa Şubesi, Nilüfer Belediyesi, Mudanya Belediyesi, Nilüfer Kent Konseyi, Bubidosd, Uludağ, Ulubis, Perşembe Akşamı Bisikletçileri ve Yıldırım Bisiklet Grupları ve sponsor şirketler tarafından desteklenmektedir.
    Bisiklet etkinliğimizin her yıl katılımlarını arttırarak destek veren siz bisikletçi dostlarımıza teşekkür eder, hep birlikte eğlenceli bir gün geçirmek için bu yıl da turumuza bekleriz.

Tophane Rotary Kulübü

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=887945461284021&set=a.583491621729408.1073741825.100002057273231&type=1&theater

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Ben facebook kullanmıyorum. Katılmak için daha önceden herhangi bir ön kayıt ön bilgi vermek gerekiyor mu? Yoksa saat 9 da orda olup kayıt olup yola devam mı kim gelirse gelsin bilgi verirseniz burdan sevinirim daha detaylı facebook tan inceleyemiyorum

3. Aery

Aery Yeni Üye

Adı:
    Emircan G.
    Acaba tura her tarzda bisiklet katılabiliyor mu?

4. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @Uğur Recep AKGÜL Geçen sene katılmıştım tura herhangi bir kayıt gerekmiyor sadece toplanma yerinde olun yeter.
    @Aery her türlü bisiklet katılabilir mudanya rampasını çıkabilirseniz size kalmış bisiklet. Zaten hızlı gidilmiyor kalabalık olduğu için

Uğur Recep AKGÜL bunu beğendi.
  5. Aery

Aery Yeni Üye

Adı:
    Emircan G.
  6. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @Aery kaskı olmayanda vardı gittiğim turda güvenliğiniz için kullanın derim yoksa da aralarda farledilmezsiniz çok kalabalık oluyor.

7. Seaparts

Seaparts Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili Dostlar,
    20 Eylül sabahı Tophane'de olmanız yeterlidir. Facebook'tan veya internet sitesinden kayıt almıyoruz.
    Tophane-Mudanya arasındaki yolu gidip gelebileceğiniz herhangi bir bisikletle katılabilirsiniz. Kask güvenliğiniz için gereklidir.
    Görüşmek üzere..

Tophane Rotary Kulübü

8. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Teşekkür ederim cevap yazan herkese . Sanırım 2. yılıydı daha önce katılmıstım ozaman facebook üzerinden tsirt bedeni ve katılım teyidi gibi kumanya ve tsirtler için bilgi ve kayıt istemişti arkadasımın hesabından belirtmiştik falan. Sonra bidaha katılmamıstım da suanda niyetlendim pazar mesaide var ama bakalım gitmeyebilirlm olursa gelmek istiyorum o yüzden sormustum.