Burdur-sagalassos-burdur turu

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
herkese merhabalar, hafta sonu babam ile beraber burdur çıkışlı sagalassos turu düşünüyoruz. Burdur'dan yada ısparta'dan katılmak isteyen olursa görüşebiliriz.

Tur için sabah erken saatte çıkmayı düşünüyoruz, malum sıcaklar öğlen olmadan varmayı planlıyoruz. Dönüş için de akşamüstü dönüş düşünüyoruz.

Geçen hafta ağlasun tarafından geçtim manzara ve doğa gerçekten çok güzeldi eminim güzel bir tur olacaktır, katılan arkadaşlarda olursa tanışma ve yol arkadaşlığı açısından güzel ve eğlenceli olabilir.

30 Mayıs cumartesi hava yağmurlu görünüyor ancak pazar günü hava açık, eğer bir aksilik olmazsa pazar düşünüyoruz turu önümüzdeki günlerde tekrar hava raporuna bakıp değerlendireceğiz bu sürede katılmak isteyen arkadaşlar irtibata geçerse detaylı görüşebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: ekren gökhan
Scudo

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
havaların 2 haftadır sürekli yağmurlu aşırı rüzgarlı olmasından dolayı sagalassaos turunu ertelemek zorunda kaldım. ancak akşamüstleri hava iyi oldukça burkent-akyaka köyü arası yaklaşık 30 km yapıyoruz babamla, hafta sonu ise hacılar köyüne kadar gidip dönüyorum bu rotada yaklaşık 50 km. katılmak isteyen burdurdan arkadaş olursa beklerim.