Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Buralarda yeniyim :)

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Batuhan Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan Yıldız

Batuhan Yıldız Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selam merhaba arkadaşlar siteyi dün akşam üzeri farkettim ve şu saate kadar sadece uyumak için kapattım siteyi :) cidden çok güzel ve bilgi dolu bir site neyse konuma döneyim ben bağcılarda oturuyorum fakat üniversiteyi şehir dışında Kütahya'da okuyorum o yüzden sürekli yollardayım anlayacağınız arkadaşlar çocukluğumda malesef bisiklet sürerken yolda bir kaza geçirdim kendini bilmez bir şoför arabayı üstüme sürdü ve ben yere düştüm ama bisikletimi ezip geçti :( ve o günden sonra ta ki bu yaza kadar hiç bisiklete binmedim arkadaşlar neredeyse on sene oldu ama şimdi bir planım var bu sene içerisinde önümüzde ki yaza kadar para biriktirip kendime bir bisiklet almak istiyorum ve kısa turlarla başlayıp ardından uzun turlara çıkmak istiyorum fakat bisiklet konusunda pek bir bilgim yok o yüzden sizlerin bana yardımcı olacağınızı temenni ediyorum şimdiden teşekkür ederim saygılar :)

2. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hoş geldin Batuhan kardeşim forumdan çok faydalı bilgiler ve değerli arkadaşlar edineceğinden eminim....

3. Batuhan Yıldız

Batuhan Yıldız Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sağ ol Ertunga abicim inşallah amacım da o zaten çok güzel bilgiler ve çok güzel tur hikayeleri var okumaktan büyük keyif aldım :)

4. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hoşgeldin aileye Batuhan. Forumda bolca bilgi ve bir o kadar yardım etmeye hazır abiler arkadaşlar var. Bu sene mi başladın üniye ? Kütahya'nın suyu sert adamı merttir. Tabi bu kişiye göre değişir :D Tekrar hoşgeldin.

5. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Aramıza hoş geldin Batuhan

6. Batuhan Yıldız

Batuhan Yıldız Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkür ederim arkadaşlar sağ olun bu Kütahya da 2. senem olucak inşallah evet cidden kışı sert ama soğuk havayı severim :)

7. rancid

rancid Yeni Üye

Seviye:
    Hoşgeldin...Umarım en kısa sürede kavuşursun istediğin bisiklete.Yardımcı olma konusunda hiç şüphen olmasın yapılan yardım karşısında şaşırabilirsin bile ki nitekim bana öyle oldu :)

Batuhan Yıldız bunu beğendi.
  8. Batuhan Yıldız

Batuhan Yıldız Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İnşallah :) tur hikayelerini okuduktan sonra cidden bende bir pedalşör olmak istiyorum diyebilirim :)