Bunu yapan üniversite ögrencisi

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Haber asparagas çıkmıştır. Bizimde bu şekilde saçma konulara düşmemizi sağlıyorlar paylaşım için üzgünüm.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İnsanların kanuni şartlara uyduktan sonra her türlü eylem, fikir açıklaması, yürüyüş, toplantı, gösteri vb yapma hakları da var, hem de anayasal haklardan. Her görüşü saygı ile dinleyip saygı çerçevesinde görüş beyan etmek gerekir.

yoğurtcu

Forum Demirbaşı
Tepki
247
Bisiklet
Diğer
ben eylemlere karşı değilim. eylemler de ortalığın yakılıp dökülmesi ve kamu düzeninin bozulmasından rahatsızım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hakan Yıldırım

@Berke1903

Sn. Berke 1903,
Tabi ki kullanabiliyoruz, cevabı yukarıdaki çerçevede:
Trafik kapanmadığı, Kamu Düzeni (başkasının huzuruna, malına, ırzına, canına zarar gelmediği ve TCK 'da bahsedilen diğer hususlar) çiğnenmediği sürece ve 2911 sayılı toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa uyulduğu sürece istediğiniz eylemi yapabilme özgürlüğünüz var.
Polis tabi ki başında olacak, kanuna uyulup uyulmadığını hastahanenin nöbetçi hemşiresi denetleyecek değil ya.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Arkadaslar konunun kilitlenecegini mesajlarin silinecegini biliyor ve yaziyorsunuz. israr ile konuyu baska konulara kaydirmaya calisiyorsunuz.
Konu basligi belli isteyen olumlu isteyen olumsuz dusuncesini yazabilir ama bu durumu belirli guruplara yonlendirmek birilerini otekilestirmek en sonunda da konuyu siyasete baglamak cidden yakismiyor.Memlekette yasanan herseyi hukumet antihukumet olarak gormeyelim derim.salagin biri birseyler yapmis bunuda yayinlamis amac zaten ustune muhabbet donmesi sizde tuz biber ekiyorsunuz gibi geliyor.Bu tip yayinlari hareketleri gormemek uzerine konusmamak kisaca onemsememek en dogru olanidir bu tip konular boyle gunlerce tv ve gazetelerde forumlarda tartisildikca bir benzerlerini gormemiz an meselesi.tipki amerikadaki ogrenci katliamlari gibi.bir donem cok meshurdu ogretmene sevgilisine kizan okulu tariyordu.
Konu uzerinde konusmak isterseniz siyaset girmedigi surece kilitlenmez ama su yazdiklarimi bir daha dusunun oyle yorum yazin derim.Su salak icin harcadiginiz vakti antreman yaparak ders calisarak kitap okuyarak arastirma yaparak cok daha kaliteli gecirebilirsiniz...

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Ferhat abi çok haklısın.Zamanı kaliteli kullanmalıyız.10 dk foruma girdim,başlığın ne olduğunu görmeden yorumlara bakıp bir şeyler yazdım.Amacım siyaset değildi,hiçbir zaman da olmadı.Ama gözlüklerimiz ideolojik olmuş maalesef.Her şeyi işimize geldiği gibi görüp yorum yapıyoruz.Ben çıktım bu dipsiz konudan.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.