Bunny Hops

ydyd2000

Üye
Tepki
2
Fotoğraf bulunamadı.

beyler bunny hops her bmx le yapilirmi yada yukardaki bmxle yapilirmi simdiden tsk:D :D

Scudo

mirraco

Üye
Tepki
41
beyler hareket yapan kişi için ağırlık söz konusu degıldır.bunnyhop tamamen teknık ve zamanlama ısıdır.belli bır yukseklıkten sonrası guce gırer .ıyı calısmalar
sıkı calısırsanız yaparsınız

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@mirraco

bu konuyla ılgılı ozel bi calısma seklınız var mı (evde yapabılecegım basıt seyler). amacım hareket degıl ama daha rahat bısıklet surmek cunku su anda resmen bısıklet benı suruyo ben sadece hareket ve yon verıyorum :eek:

kemal995

Üye
Tepki
4
bunny hop yapmayı bır turlu cozemedım arka gobek dagıldı arkadasımla gobeğe rulan caktık harketlerle ılgılı ıp ucları bula bılecegımız bır yer var mı burada ?

Kaanovski

Üye
Tepki
0
arkadaşların olması lazım bız arklarla bagdat caddesinde yada caddebostan sahılde arklarla takılıyoruz bıldıgımız hareketlerı bırbırımıze elımızden geldıgınce ögretıyoruz hem arkadaşık hem hareket bekleriz caddebostana;) yardımdan kaçınmayız

alicanino

Üye
Tepki
8
caddebostan bna çok yakın bmx te yenıyım ogrenmek için sizinle takılmayı cok ısterım hafta sonları mı takılıosunz ? saat kaç civarlarında genelde bilgi werirsenz sevınırım

Tepki
43
yabılır yabılmasınada o bısıklet gordugum kadarıyla flat bısıkletı street te gelmez fazla yuksekte bunny hop cekılmez dıe dusunuyorum