Bunları Biliyor musunuz ?

Altu

Üye
Tepki
11

eet ya..izmit sahildede dolanıyodu bisikletli polisler..hangi akla hizmet o çift amörtisörlü bisiklet alınmış.. "hani yarın bigün bizim polislerimiz dağın tepesinden bi hırsızı kovalarsa aşşa dooru inerken rahat insin" gibi bi mantık mı acaba?

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Dünyada en fazla izlenen spor olayının Fransa bisiklet turu olduğunu
kesin mi bu aytaç abi hiç bilmiyordum

biker boys

Üye
Tepki
0
http://img421.imageshack.us/my.php?image=lanceoj7.jpg
Kod:
:( guzelmıs ahh!! keşke bizdede olsa :(

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
keşke bunlar bizim ülkemizde de olsa.inşallah bir gün olur...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
abi arabaya alıştık ta geçen gün herifler bisiklet yolunda minübüsle geziyorlardı hayır bide yanından geçerken ters ters bakıyorlar bu yol bizim der gibi sallandırıcan bir kaçtanesini bak bakım bi daha giriyorlarmı abi hollandada yada ingilterede yaşamak istiyorum ya evde 3 adet bisiklet var onlar bana ben onlara bakıyorum bu hanzolar yüzünden binemiyorum eski milli yol bisikletçisiyim hepinize saygılar

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
* Pedallı uçakla Atina dan Girit e 140 km. yi uçarak gitmeyi başardıklarını

Bu pedallı uçak nasıl bir şeydir? Merak ettim şimdi.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@Selim Çam

Çok hafif malzemelerden yapılmış, pedalın bulunduğu aksamın bir pervaneyi(pervaneleri) çalıştırdığı çok hafif uçaklar. Böyle bir uçakla Manş Denizi' de geçilmiş.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
İzmit SEKA Parkı' na bu aralığın sonunda kar yağmış. 20 cm. civarı kar var. Parkta in cin top oynuyor ve güvenlikçi dostlarımızda hakemlik yapıyor. Hazır ortalık bomboş.. Hazır karda gelmişken bisikletimle yasak bölgeye, normal yaya yollarına gireyim dedim. Girdim ama güvenlikçi dostlarımız her zamanki gibi papazlık çıkardılar. "Bisiklet yolundan git." Bende sordum: Bisiklet yolu nerede, her yer dümdüz kar kaplı.. Nereden bisiklet yolu geçtiğini nasıl bileyim? Onlarda sanırım "Olsun sen yine bisiklet yolundan git" gibisinden br muhabbet yaşadık. Sonra güç bela "izin" almayı başardım ve normal yürüyüş yolunda turlama izni aldım ama bu sefer peşime iki adamı taktılar.. Uzaktan benle dalga geçme konuşmaları şeklinde yaklaşıyorlardı. Tabi koca parkta tek sivil ben olduğum ve bende bisikletli olduğum için doğal olarak dalga geçme durumları oldu. Sanki karda bisiklete binmek çok acayip bir şey.

Artık, güvenlikçilerin bisikletlilere resmen allerjilerinin olduğuna karar verdim. Bazıları iyi niyetle karşılasa da çoğunda bisiklet allerjisi var. İzmit' te her yerde güvenlikçi sorunu ile boğuşuyorum. Bir yere park etsem hemen tepemde güvenlikçiler beliriveriyor. Çok büyük bir nimetki İzmit' te az bulunan kapalı otoparklara ücretsiz park etmemize izin veriliyor.

kenan41100

Üye
Tepki
0
arkadaşlar inşaallahla maşaallahla olmaz bu iş. bunu biz yapacağız. yoksa bunu ne torunlar ne de onların torunları görür.

ugurmatur

Üye
Tepki
30
adanada yaşıyorum ama burdaki polisleri bisikletle hayal bile edemiyorum:d