bunca klas bisiklet neden satışta?

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
biz ki babamızın bisikletten fazla anlamadığı bir jenerosyonun evlatlarıyız.ama satılık bisikletlere bakınca tertemiz müthiş parçalar ama satılık.
zamanında, kimse inkar etmesin şekli hoş olan her bisiklet süperdi bizim için şimdi gözler görmüyor önündekini ve hep daha iyisini istiyor sahip oluncada hayallerindeki kadar tatlı gelmiyor ya komple satıyor ya da parça parça sadece klas olanlardan bahsediyorum bence satışı haketmiyor bazıları..! :)

Scudo

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Iste buda insanoglunun ne kadar doyumsuz oldugunun hep fazlasini istemesinin kanitlarindan sadece biri. Dunyayi da bu hale biz getirmedik mi :(

• Beğen
Tepkiler: Sefa Ayrılmaz

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
belkide sadece ufakta olsa para kazanmak için yapıyor bazı insanlar :) para kazanmakda helal ....

• Beğen
Tepkiler: mustafa susam

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Bencede insan oğlu doyumsuz maymun iştahlı ; )

• Beğen
Tepkiler: mustafa susam
Tepki
109
bu sadece maymun iştahlılıkla açıklanacak birşey değil. insanlar hep daha ilerisin daha iyisini istediği için dünya gelişiyor. bu sadece elle tutulur teknoloji için geçerli değil. sanat, teknoloji, insan davranışlar vs herşeyde var bu. insanlar elindekiyle yetinip "bana bu yeter" deseydi tekerleğin icaadından tutun insansız hava araçlarına, uzay teknolojilerine kadar hiç birşey var olmazdı. sürekli 2 sanatçının aynı şarkılarını dinler farklı sanat kültürlerini oluşturamazdık. o yüzden bırakın insanlar zor tatmin olan canlılar olarak kalsın. (tabi maddi olarak sıkıntı içindeyken ille bende de olacak diye yenisini almaya çalışanlar için değil bu dediklerim) yeter ki bunu yaparken dünyada ki yaşam koşullarını olumsuz etkilemeyelim. ( onuda beceremiyoruz ya hadi neyse)

• Beğen
Tepkiler: MuhammedErkan

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Pekçok nedeni olabilir,
- Hevesle almıştır, vazgeçmiştir
- Aldığı parça hakkında yeterli bilgiye sahip değildir, uyum sağlamayınca satışa koymuş olabilir
- Paraya ihtiyacı olmuş olabilir
- Daha iyisini almak istiyor olabilir
- Maddi nedenler dışında "sağlık, aile baskısı vs, taşınma gibi" satmak durumda olabilir
- Çok çok parası vardır aldıkça alası gelmiştir, alışveriş olsun diye de satıyordur?
- Bir türlü tatmin olmayan bir ademoğlu olabilir
- Vs vs pek çok nedeni olabilir. Kendi koşulları içinde durumsallık arz eden bir mesele yani.

Tepki
26
bisiklet için gene iyi. bende radyo merakı var. şimdi yeni bir radyo alacağım 300 tl fiyatı var. internet radyolarını dinleyebiliyorsun. markası grundig cosmopolit wifi.
haaa bir radyoya 300 tl verilirmi? ya da radyo varken bir radyo daha alınır mı?

bu iş merak. merak varsa alınır satılır

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
bence altındaki bisikleti başka bişey almak için satanlar bisikletten anlamayan tiplerdir,altındakinin hakkını veremeyenlerdir.
eğer bu ülkede bisiklet çoğalmazsa sırf bu tipler yüzünden çoğalmaz ve kalite kazanmaz bu tipler hep giderler gaza basınca giden şeylere yüklenirler
elektrikli bisiklet başta olmak üzere.
merkez yerler genelde ben pendik gibi bi yerde gaza basıp giden beyinlerin kullanmakta olduğu,ya da park halinde bıraktıkları araçlardan bisikleti zor kullanıyorum önümde araç,sağımda araç,arkamda araç,solumda araç bence bisikletten tamamen kurtulan insanlar bisikleti bırakmayacak klas adamlara zor anlar yaşatacak.:)

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Kesinlikle aç gözlülük.. Kendimden biliyorum :) Maalesef kötü bir şey bu.

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
Bende sahip olduğum şeyleri kolay satamam,ama yine deoluor işte, bu ds bir hareket getiriyor.

MuhammedErkan

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Maddenin özünde hep iyiye güzele doğru ilerlemek vardır -kimya bilenler beni anlar- biz de merakımız bütçemiz ölçüsünde israfa kaçmadan daha iyilerine yöneliyoruz insan olarak... Çok da art niyet aramamak gerek...