Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Buluşup kaynaşalım mı?Malatya ve gelebilecek herkes :)

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında dawson_46 tarafından paylaşıldı.

1. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selam arkadaşlar:
    Benim Malatya ilinde oldugumu biliyorsunuzdur.
    Bisikletforum ile tanıştıgımdan bu yana yapılan etkinliklerin %99'u batı şehirlerinde oldugunu gördüm bunu kıskandığımdan söylemiyorum (size yalan solemicem çoook kıskanıyorum:) )Neden bizde güzel etkinlikler yapmayalım Buralara kış geldi artık ne etkinligi bu çocuk delimi diyen varsa illaki bisiklet turu yapalım demiyorum birlikte oturup bi kahve içeriz sohbet ederiz (Kahve bahane sohbet etmek şahane:D )Eger ilgilenen arkadaşlar olursa buluşacagımız yer ve zaman hakkında önerilerinizi beklerim...

ÖNEMLİ NOT: Lütfen bu makalemi yanlış anlamayın herhangi bir Dogu-Batı kutuplaşmasına falan yol açmak istemem sadece etkinlikleri teşvik etmek istiyorum anlayışınıza sığınıyorum :eek:

titus ve sweetdevil bunu beğendi.
  2. hcyoldas

hcyoldas Kıdemli Üye

Seviye:
    Kurban Bayramında Büyük ihtimelle bende MALATYA da olacağım.İnşallah geldiğimiz zaman tanışırız.

sweetdevil bunu beğendi.
  3. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Evet kardeşim etkinliklerin çoğu Batıda yapılıyor. Ama bu yüzdelik oran biraz daha fazla bizde.. %25 civarındayız. Ben Erzincan'da, birçok arkadaşımızda Anadolu'ya yayılmış durumda.. Konya'dan Nevşehir'e, Kayseri'den Gaziantep'e, Malatya'dan Erzincan'a varana kadar birçok arkadaşımız var. Bize göre buralarda batı sonuçta ama Anadalu'nun heryerinde bisiklet süren arkadaşlarımız var.
    İstersen hafta sonu çık gel Erzincan'a. Misafirim ol. Bir otobüse bakar. At bisikletini otobüse bir pazar takılırız beraber kardeş. Her zaman beklerim.. Dediğin gibi bisiklet olması şart değil. Sonuçta aynı düşünen insanlarız..

Sevgiler...

4. titus

titus Aktif Üye

Seviye:
    dusunceler cok guzel arkadslar bu tur organızasyonlara bende gazıantepten pedal arkadslarımla katılmaktan mutluluk duyarız

5. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Seviye:
    13.03.2011 Bu güzel ve güneşli pazar günü Malatya-Merkez Ergenekon üst geçitinden başlayarak; topsöğüt, samanköy, dilek, küllümürağa (karakaya baraj kenarı) Mahmutlu, Alişar, Hatunsuyu, Kaynarca mh. ve Malatya-Merkezde son bulan 47 km lik tura katılan 11 arkadaşıma teşekkür ediyorum.Çok şükür kazasız belasız bir tur daha tamamladık, gayet güzel bir tur oldu.Tekrar görüşünceye ve yeni yerler keşfedinceye kadar Allaha Emanet olun.

Not: Turun detayları ve fotoğrafları için Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri ana başlığından Malatya - Bisiklet Forum bölümüne ve Şehir içi Gezi ve Tur bölümüne bakınız