Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

buluşma ve organizasyon merkezi kurmak

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında solamare tarafından paylaşıldı.

1. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar izmir narlıdere çatal kaya yolu üzerinde bahceli iki katlı ve taş evimiz var evin yan taraffı müze ve evimiz 175 yıllık tarihi birinci derecede sit alanı bu evin rotası bir çok dağ bisikleti aktivitasyonunun yapılabileceği bir nokta. çatal kaya,radar,ve çatalkayanın arkasındaki kavacık ,peyamlı, efem cukuru gibi süper rotaların başlangıç ve konaklama noktası olabilir bisikletciler evin bahcesine çadır kurabilir gezi organizasyonu bu noktadan yapabilir ve mutfak. duş vb genel ihtiyaçları karşılayanbilir.. bu evimizin bir dağ bisikleti merkezi olmasını gönülden isterim. bisikletcilerden herangi bir üçret almadan sadece gönülden bir destek ve organizasyon merkezi olmasını dilerim ve ileride bir club merkezi de olabilir.. konu hakkındaki fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bana yazarsanız zaman içinde projeyi olgunlaştıra biliriz sevgiler ERDİNÇ TEKELİ

ozgur_jeo, gatila, eYa ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili Erdinç34 evinizi böylesi bir amaç için tüm pedal dostlarıyla paylaşmayı teklifiniz için öncelikle sizi yürekten kutluyor ve teşekkür ediyorum.
    Bence harika bir düşünce eğer hayata geçirilirse tüm bisikletçilerin bi araya geldiği müthiş bi ortam olabilir. İzmir Perşembe akşamı turlarına katılıyormusunuz bilmiyorum(avatar da resim olmayınca) am bu konuyu perşembe akşamı turunda diğer pedal dostlarıyla yüzyüze paylaşırsanız çok güzel fikirler ortaya çıkabilir.

3. aytacaksoy

aytacaksoy Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu güzel düşüncenden dolayı bende tebrik ediyorum.gerçektn çok anlamlı ve hayata geçirildiği taktirde oldukça işe yarayan bir proje olacaktır.

4. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    [​IMG] arkadaşlar evin bahcesinden bir kare bende bazen cadır kuruyorum bahceye dom çadır benim. ev iki katlı ve içten ahşap medüvenli yakın zamanda kültür bakanlığı dış kısmının restoresini yapacak bu organizasyon başka illerden gelen bisikler severleride misafir edebilir erdinç

5. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    erdinç34 senin evin bahçesine bir haftasonu bahçede sucuk ekmek turu yapsak hiç fena olmaz hem sizin evi görmüş oluruz hemde katılan arkadaşlarla konuyu yerinde konuşuruz nedersin :in:

6. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Süper fikir;benim en sevdiğim rota. Kasım'da sezon bitse de tırmansam tekrar diye iple çekiyorum.

7. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    yapalım fakat ben şu anda çeşme alaçatıdayım. birgün organize edelim tüm arkadaşları gelebileceği güzel bir sucuk ekmek tanışma organizasyonu yapalım..sevgiler ERDİNÇ

8. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    ayrıca benim rahmetli dedem motor ustasıydı ve evin bir bölümü atölye kısmı olarak ayrılmış durumdadır burayıda bisiklet tamirat bakım yedek parca noktası yapabiliriz. erdinç

9. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    [​IMG]evi bu orjinal ocağının ateşindede ne sucuk yapılır dimi!!discocos

10. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:

11. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
  12. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Ben sezonu bitirmeden sakın bir şey yapmayın çatlarım kıskançlığımdan.

13. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    erdinç ne zaman dönüyorsun çeşmeden bellimi o zamana göre bi program çıkartırız hemen

14. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    eylül başı izmirdeyim alaçatıda çalışıyorum yazları. turizm.. eylül başı izmirdeyim fakat daha öncede olabilir organizasyon vakit ayırırım.. bu arad alaçatıyada bekleriz

15. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    sevgili arkadaşlar güzel bişeyler olsun istedim ve bu konuda fırsat yaratmak için imkan sundum fakat sadece 6 arkadşımız konu hakkında fikir beyan etti...bu arkadaşlara çok teşekkür ederim..fakat bisiklet forumda açtığım konuyu. gören izmir merkezli büyük bir motorsiklet gurubu toplu şekilde benle görüşmek istediler ve sağ olsunlar 58 motorla beni alaçatıda ziyarete geldiler kısaca şu: bisikletci arkadaşların çoğu bilgisayar başında klavye bisikletciliğimi yapıyorlar....pek anlamadım açıkcası sevgiler. bu arada evi motorclub yapma kararı aldık böylece bisikletle ilgili konu kapanmış oldu. sevgiler saygılar erdinç34

16. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    erdinç arkadaşım herşeyden önce hayırlısı olsun diyeyim aldığınız karara saygımız sonsuz, neticede sizin eviniz sizin tasarrufunuzda tabiki , ancak sadece merak ettiğim bir konu var siz bisiklet tutkunu bir arkadaşımızmısınız yoksa motorsiklet tutkunu mu netice itibarıyla ikisi farklı kategoriler belki ikisinede tutkuyla bağlısınızdır oda olabilir ancak burayı bisikletçilere açma fikri sizden geldi birden bire bu motorclub işine girişmeniz ani bir dönüşüm olmuş . Yinede hayırlısı olsun diyelim , yapacağımız sucuk ekmek partilerimizi burdan duyururuz senide aramıza bekleriz, saygılar

17. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    konu bisiklet camiyasından konuya ilgi gösterilmemesi ve çok farklı kişilerin raslantı eseri forumda gördükleri konuya ilgi göstermesi. bu kişilerde motorsikletciler...yani organizasyon fikirlerini hayata gecirmek için uğraş verenler..konu bu sevgiler saygılar