Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bulunmayan eski model kisa kare mil Ortagobek icin yardim...

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Nomad tarafından paylaşıldı.

1. Nomad

Nomad Flâneur

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Elimde 2000'li yillar uretimi kare mil gobekli bir shimano LX aynakol var lakin bu aynakola orjinal bir ortagobek bi turlu bulamadim, soyle ki; ihtiyacim olan ortagobegin disli tarafi kare milinin boyu 1,5cm veya alti olmasi lazim oysa piyasadaki mevcut kare mil ortabobeklerin disli tarafinin mil boylari ise maalesef 2cm "misal alivio, acera vb kare mil ortagobekleri" haliyle aynakol tarafindaki kare milin yarim santimlik uzunluk farki da montajda aynakolu kadroya olmasi gerektigi gibi yanasmasina izin vermeyip, kadro ile aynakol arasinda bir miktar bosluk biraktigindan on vites aktarici sistem de hic bi sekilde calismiyor! :boese157:

Eski model aynakol tarafi 1,5cm olan kisa kare mil orjinal ortabogek bulunabilir bir sey midir, bulunabilirse nerde ve hangi markanin hangi parca kodu ile aramaliyim, bu konuda acil yardima ihtiyacim var dostlar... :(

NOT: Bahse konu olan eski model lx aynakolu TUR amacli toplayacagim mtb bisikletimde kullanacagim, uzun soluklu ve esya yuklu issiz yollarda kullanacagim goz onune alinirsa alacagim ortagobekten bekletim; saglamlik, dayaniklilik, akicilik ve konfor seklinde siralaniyor, tavsiyelerinizde saglamlik&dayaniklilik kriterini en one alarak oneride bulunursaniz sevinirim..:rolleyes:

Saygilarimla...

2. Nomad

Nomad Flâneur

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Help....! :eek: