Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bulgurlu-kanlıca bakım testi:))

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında ramirez tarafından paylaşıldı.

1. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese selamlar
    Yeni gözbebeğim ng 255srd nin ilk bakım sonrası testini bugün gerçekleştirdim. Yaklaşık 1.5 ay önce aldıgım ve ilk bakımını( Parçalar iyice otursun diye biraderimle "KALKAN-ANTALYA=300km + İstanbul içi) 450km sonrası "Atilla Bisiklette" yaptırdıgım makinamı iş yogunlugu ve ıslak ve rüzgarlı havalar sebebiyle test edememiştim. bugün baktımki hava enfes... " bi çıkiyim çamlıcaya sonra üsküdar dan beşiktaş, ordanda bebek, yeniköy falan olur" diye cıktım yola...
    Ancak Üsküdarıma iner inmez kuzguncuk tarafından resmen çagırıldıgımı hissettim:D.
    Hakikatende uzuuun zamandır kanlıca taraflarına pedallamıyordum. Neye niyet neye kısmet dedim ve bastım wellgolara hunharca......

Uploaded with ImageShack.us
    ilk durak paşalimanı... burası tekel deposuydu. şimdi tiyatro sahnesi olmuş. süperde olmuş..

Ben yüzmeyi işte tam burda ögrendim. benim gibi cocukken yüzmeyi bogazda ögrenenler için ayrı bi havası vardır buraların...

işte ben ve bebek... ( hakkaten bebek ama daha 1.5 aylık...:D )

geldik kuzguncuk'a.... hey gidi İsmet baba be... ilk gençliğimin meyhanesidir. çok özlemişim buraları. Yıllarca araba tepesinde unuttuk tabi:mad:

Astsubay okulundan önceki park. tünelden geçip beylerbeyine devam. çok güzeldir bak buranın manzarası.Pazar ya arabalar üstüste yine...:boese157:

Beylerbeyine geldim. Bence karşı taraftaki kardeşi "ortaköy" e rakip olmak üzere burası. Hele şu küçücük balıkçı limanı çok sevimliii...

"Acaba çektimiki bu dandik foto makinem bea..??"Alacam alacam bi slr tak etti canıma..;)

Çengelköyde günbatımına yetiştim. Yetiştim diyorum çünkü bu kadar sallana sallana tur mu olurmuş...? ayıp Burak valla. nerde o performans yılları?? tısss...

Kulelinin önüne geldim. Dünya balıkçılık günü her pazar kutlanır buralarda:D . çok güzel oldu bu kuleli yenilemeden sonra. ben beğendim olmuş olmuş..:rolleyes:

bi cappy bi maximus. işe yarar bunlar her zaman. snickers vardı eskiden o da güzeldi ama bu daha güzel.... yerli malı yurdun malı. evet evet

kandilli de geceye teslim olmuş. Bu iskelelere sarı ışık veriyolarya cok gizemli oluyo be...

hakikaten hepsi sarı ışıklı ya..!! Bende tam artist gibi poz vermişim yahu. havam kimeyse?? şimdi çok komik geldi valla:D

veee... Kanlıcada bi iki cay. güzel gece manzarası.dikkat ettimde bogaz olmazsa olmazmış yaa...Neyse artık dönüş zamanı. şöyle 25-30 ortalamayla bi sahil dönüşü yapalım bakalım. Olurmu?? olacak buraaaak...

kanlıca-beylerbeyi ordan da durmadan altunizade. Oldu be.! biraz uptempo ve kadans hmmm... Hala saglamsın burak.:in:
    kendime bi ödül Bağ pastanesinde krem şokola.
    Atilla bisiklete sonsuz tesekkürler. bisiklet tam kararında olmuş. Testi geçti.(hem bisikletim hemde Atillabisiklet çalışanları.) Ellerinize saglık.
    Neyse dostlar sürç-i lisan ettiysek affola. bu benim forumdaki ilk makalem. inşallah bakarken sıkılmazsınız.
    Herkese bol pedallı günler

2. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    anaaa.... resimler cıkmıyooo... nasıl yapıcam... yardım lütfenn

3. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Linki kopyalayın yukarda sarı bir tane dağ fotoğrafı var ona tıklayın ordaki yazıyı silin yapıştırıp tamam deyin fotoğraflar görünür :)

4. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    tama yaptım galiba...

5. RECEP İŞLEK

RECEP İŞLEK Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba.:)
    Güzel bir boğaz turu olmuş.
    Ayakalarına sağlık.Paylaşımınız için teşekkürler.:in:

ramirez bunu beğendi.
  6. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Aferim :) Bizde yaptık böyle bi tur bugün ama fotoğrafla uğraşamadık. Elinize sağlık. Bu arada slr a gerenk yok fotolar güzel bence. Salıcakla..

ramirez bunu beğendi.
  7. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ayaklarınıza sağlık, güzel tur olmuş...

ramirez bunu beğendi.
  8. FATİH ÇOLAK

FATİH ÇOLAK Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayaklarınıza sağlık, çok güzel tur olmuş

ramirez bunu beğendi.
  9. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    begenmenize sevindim dostlar...Çok kısa bi tur oldu ama zevkliydi. makalenin basında yazdıgım bi tur var. kalkan-antalya arası. kamplı, gezmeli, oyalanmalı falan. güneydeki yazın en ama en son günlerini tabiri caizse resmen sömürdük. 31ekim- 6 kasım arasıydı sıcacık ve rampalıydı:) biraderimle yaptık o turu. müsait bi vaktimde onuda koymaya calısıcam foruma..
    herkese selamlar...

10. emin demirpolat

emin demirpolat Aktif Üye

Seviye:
    istanbul güzel bisiklet de güzel daha ne demeli:) ( tek sıkıntı fotoğraflardaki "image shack" reklamları bunları yapıştırırken silinse daha iyi olurmuş.

ramirez bunu beğendi.
  11. semih koca

semih koca Aktif Üye

Seviye:
    oralardan arabayla gecerken bile cok zevk aliyor insan bisikletle gezmek cok daha iyidir ayaklariniza saglik