Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bulgaristan Bisikleti ile ilgili bilgisi olan baksın

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında KinqFriends tarafından paylaşıldı.

1. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    Bulgaristanda bisikletler ucuz oluyormuş acaba sadece dağ bisikleti filan 2. el mi oluyor yoksa sıfır bisikletlerde varmıdır. Bunu çok merak ediyorum bide gidip ordan alan varsa 2. el veya sıfır lütfen fiyarını ve bisikletinin resmini koysun.Arkadaşlar lütfen bilen yardım etsin.Bu arada orda sedona filan varmıdır en azından kadrosu :D

2. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kardesim sen göçmenmisin

3. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,

Bizim buranın fiyatları ile aralarında fark yok. Hatta aksesurlarda bile o yüzden hiç Bulgaristanı düşünme burdan al.

4. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    Evet göçmenim. bazı sitelerde görmüştüm daha ucuz diyordu

5. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    ailemde bulgaristan göçmeni. 2 yıl önce gitmiştim. ne yalan söyleyeyim , deore xt donanımlı bisiklet orada en profesyonel olarak geçiyor. ekonomisi çok düşük olduğu için sanırım. doktorların 150-200 leva civarı para aldığını hesaba katarsak orada , bu bilgi neticeyi ortaya çıkarır. drag ve bu marka genellikle orada kullanılıyor. http://www.crosscycle.com/products/view/130/grx10 bu bisiklet firmanın en üst modeli :) türkiyede ise firmalar xtr donanımlı vs bisikletler üretebiliyor. ekonomi düşükse üretilen bisikletlerede yansıyor. bmw arabalar orada 6 bin leva civarı. türkiyede ise iki katı.

Tolga Ayla bunu beğendi.
  6. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    açık söylemek gerekirse bizim ülkede afedersiniz ama zübbelik gırtlağa kadar,yok benim göbek xtr bilmemne,benim kadro carbon ıvır zıvır,ama icraat yok adamlar ise biniyor,mazeretsiz olarak,bakmıyor ne var ne yok üzerinde bizde sırf şekil .

7. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yani neymiş ; :D
    Bulgaristan dan araba alıp bisiklet almıyormuşuz.Bende Bulgaristan göçmeniyim ama hiç gitme imkanım olmadı. :)

8. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    evet göçmençikler bilgi ve tecrubelerini paylassınlar :)

9. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Malesef... Gösteriş meraklısı olmuşuz.

10. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    Doğru söylüyorsun kardeş hangi ilde bulabilirim acaba

11. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    Bulgaristandan araba almak bi çok kişi için eziyet gibi olur çünki 6ay türkiyede kaldıysa araba 6 ay da bulgaristanda kalmak zorunda zaten zorunda olmasa altımda bmw 320 filan olurdu :D daha doğrusu herkesin altında BG pilakalı araç olurdu hiç kimse TR almazdı diye düşünüyorum.

12. Ali ŞAHİNLER

Ali ŞAHİNLER Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende BG göcmeniyim secen kıs Burgaz serhrine gıtmıstım arkadasıma zıyarete sehırdekı tek bısıkletcı dukkanına gırdım sprınt dıye bı marka satıyolardı yol bısıkletı ust sevıye olarak full ultegraydı gobeklerı fren vıtes sıstemı herseyı ultegraydı 2000 leva ıstedıler pazarlıkla bıraz daha ucuz alabılırız sanıyorum fazla satamıyorlar dığer arkadaslarında da dedığı gıbı ekonomı yuzunden

13. altınsoy izzet

altınsoy izzet Yeni Üye

Seviye:
    Ben kazakistandan yol bisikleti getittireceğim. Ordaki fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı acaba.

14. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    doktorların 150-200 leva civarı para aldığını hesaba katarsak bir doktor 10 ay yemeden içmeden çalışsa anca alır çok paraymış.
    bulgarlar için xt li bisikletin çok lüks sayılması çok normal xtrli bisiklet ellerinde kalır satamazlar bu sebepten getirmiyorlar demekki

bu arada 1 levha nekadar tl?

15. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Bence Bulgaristan alternatifine hiç girme . Girersende kaliteli bir DRAG al derim . İmkan olsa Holanda ve Belçika'da mükemmel 2.el ürünler var , onlara bak diyeceğim ama biraz hayal oluyor bizim için .

Hani imkanım olsa Holanda , Belçika'dan 2.el toplayıp burada satacağım . Süper bisikletler var . Sıfırının üçte biri fiyatına

16. Umut ATİLLA

Umut ATİLLA Yeni Üye

Seviye:
    Ben de arkadaşlarımın çoğuna katılıyorum. Bulgaristana gidip bisiklet almak astarı yüzünden pahalıya çıkar. Ben Drag kullanıcısıyım ve alırken araştırdım Edirne de yaşamama rağmen getirmenin mantıksız olacağına karar verdim.
    Bu arada Fırat arkadaşıma katılıyorum adamlar biniyorlar bisiklete, geçen bayramda Edirne Bisiklet Kulübü olarak bir Bulgar olan Vyacheslav isimli arkadaşı karşıladık. Adamın bisikleti 850 tl lik bir Drag'tı ve tam 32000 (Otuzikibin) km yol yapmıştı. Belki duymuşsunuzdur. İşte önemli olan bu bence bineceksin mazeretsiz bineceksin.

17. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    dostum göçmen değilim aama geçen sene bulgaristan'a gittim yazın değişim projesiyle varna'da bisikletçileri gezdim
    1.Drag
    2.Cross
    3.UlTRA bisikletleri var bunların arasında en iyi olanı Mtb içinde DRAG Expert idi, üstünde Deore fln vardı..çok yüksekbirşey bekleme
    Drag bisikletlerr orada 70 60 80 leva civarı daha ucuz, zaten TR deki fiyatlaırna bakabilirsin, yalnız bana sorarsan cross ve ultraya bulaşma market bisikletleri..zatne böyle kasklı fln gördüğümde çevirdim birkaçını hepsi bana Drag dediler. 60 80 leva arası daha ucuza alcam diyorsan alabilirsin. Plovdiv'e bakabilirsin. Kırcaali ziyaretimde büyük drag mağazası görmemiştim.

18. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    sofia'da bisiklet mağzaları var . başkent olduğu için diğer yerlere göre daha fazla ürün bulabilirsiniz. + leva türk lirasıyla eşit :) şuanlık öyle . artış yada yükseliş olursada 350-500 kuruş fazla yada düşer. en iyisi türkiyeden almak . bisikletin kadrosu kırılır sonu ne olur bilemem,belki firma kullanıcı hatası der sonra bin pişmanlık duyarsın. türkiyede bilindik mağazalardan bilindik bisikletleri almak iyi olur. özelliği az olsun ama sağlam olsun.

19. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    1leva=1TL dir

20. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    babamın bi arkadaşı Holanda dan toplayıp bisiklet getiriyomuş 40-50 tane ama ne tür bisikletler bilmiyorum eğer cross filan tirek filan bulursam ondan alıcam