Bugün yaşadığım saçmalık ve kavga

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
Selen borusu ile dövmek çok güzel bir fikirmiş, kullanılabilir. Ben böyle insanların dövülmesi taraftarıyım özellikle insan içinde dövücen ki yine gelip sataşmasınlar. Kırmızı ışıkta geçtim diye bana polis ceza yazacaktı ancak kaçtım. Eve dönünce trafik polisi olan kuzenimi aradım, evet yasak kırmızı ışıkta bisikletle geçmek dedi

Scudo

Sıtamina1825

Aktif Üye
Tepki
208
Başlangıç
1958—59
Bisiklet
Atala
Tebrik ederim, aynı şeyi ehliyeti olduğuna şüphe duyduğum iki tane liseli serseri için yapacaktım. Artistlik yapayım derken @Çağlar Çağlayan a çarpıyordu. Bir de üzerine laf yapıyorlar dikkat etseydin gibisinden. Sele borusuna yönelirken arkadaşlarım engelledi yoksa güzel bir boru keyfi yaşatacaktım onlara. Hatta yine Çağlar yanımdayken okulda bisiklet yolu içinde yürüyen yayalara gayet ' bisiklet yolundasınız ' 'pardon ' gibi seslenirken bir tane yaban domuzu ' ne yani yürümeyek mi' diye cevap verdi. Ben de ' sen bilirsin ' dedim ve uzaklaşırken arkadan tahrik edici bir ' allah allah ' sesi geldi. Kampüs çıkısında bekledim kapıda elemanları kesiyorum neyse ki ters bir bakış söz gelmedi. Onlar için iyi oldu. Kendi tabirimle ' Sele Borusu İdealimi ' gerçekleştiremedim :)

Teşekkürler @Ömer KARAN ;)

cashsta

Üye
Tepki
82
İsim
Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
Bisiklet
b'Twin
Magandadan bol ne var memlekette? Daha bugün yaşadığım bir olayla ilgili bir konu açtım. Maalesef akıllanmıyoruz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Abi'cim gerek yok böyle saçmalıklara. TV'den hergün saçma sapan ölüm cinayetleri izliyoruz. Cahille cahil olunmaz! Sen, ''he,he'' deyip geçeceksin. Şahsen ben öyle yapıyorum :)