Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bugün yaşadığım olay

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında mehmet ertuğrul duyan tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    bu sabah ailemle tartıştım sinirlendim çıktım dışarı bisiklete bineyeyim dedim 30 km yol hesapladım bisiklete binmeden önce bindim işte çarşıya doğru yola koyuldum hazır gitmişken arkadaşında yanına giderim dedim çarşıya 1 km kala asfaltta arabalar beni sıkıştırdı bende mecburen kaldırma çıkmak zorunda kaldım her kez bana bağırıyor burası bisiklet yolumu asfalttan gitsene diye onlarada ayrıcana bir sinirlendim arkadaşın yanına giderken bir sokaktan birden birisi fırladı ona çarptım bir şeyin oldumu dedim kaldırdım 17-18 yaşlarında serseri tipinde elinde tesbih bana küfürler savurmaya başladı bende zaten sinirliydim adamı sakinleştirmeye çalıştırdım sakin bir şekilde adamlan konuştum 1dakika filan sonra dahada sinirlenmeye başladı küfürler etmeye devam ediyordu bende geri bisiklete bindim tam gidecekken elimden tuttu yine tekrarladım 'kardeşim bırakırmısın diye bu hayla bırakmıyor bende sabırlı bir insanım hemen sinirlenmem en son elimi bırakmadı küfürlerde devam ediyordu bende sinirlendim adam ne gitmeme izin veriyor ve küfürler ediyor bende bisikletten indim kafa yumruk dalmaya başladım adamın dudağı patladı çevredekiler ayırdı adam yerde yatıyordu bende geri bisikletime bindim ve oradan uzaklaştım benim anlamadığım olay adamın niye bu kadar uzatması ona çarptım geri kaldırdım bir şeyin varmı diye sordum o sinirli bir tavırla küfürler etti türk halkının bisiklete ve bisikletliye karşı olan tavırlarını yıllardır anlayabilmiş değilim :eek:
    ama olayı ucuz atlattım adam bana bıçak çıkarıp yaralayabilirdi

2. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Sizde de ne sabır varmış cidden, çarpıp özür dilediğiniz halde küfür etmeye devam ediyor. Şahsen ben adamı kaldırıp özür dileyeceğim ve küfür edicek anında dalardım :) Sizinde kaskınız çok işe yaramış benimki gibi :D

3. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun. Ailen ile tartışman senin bütün dikkat ve odaklanmanı dağıtmış. Birde tüm "Türk halkı" ibaresini kullanmasaydın. Dediğin gibi "Serseri" tipli kişiler ne olursa olsun dırdır ederler, küfür ederler, kendilerini bi h*lt sanırlar. Uzattım sanırım. Tekrar geçmiş olsun.

4. mehmet ertuğrul duyan

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    çok sağolun türk halkı dediğimde çoğunluk kısmı bisikleti çocuk bineceği olarak görür asfaltta sürücüler tarafından görülürse sıkıştırılır kaldırıma çıkarsa yayalar tarafından laf atılır yani anlıyacağınız çoğunluğu böyle ha arada iyileride yokmu var ama az bir kısmı

5. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim,

Sinirli olduğunuz vakit, bisiklete binmemenizi tavsiye ederim..

6. mehmet ertuğrul duyan

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    ben hemen sinirlenmem liseyi örgün olarak okurken bile biri bana vurduğunda ben ona geri vurmazdım kendimi savunurdum yada kolunu filan tutardım ama bir zaman sonra sabırım kalmadığındada kimse beni tutamazdı

Berksan bunu beğendi.
  7. mehmet ertuğrul duyan

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    sinirli şekilde bisiklete bindiğimde sakinleşiyorum ve rahatlıyorum :)

8. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun. Gerçekten çok sabırlıymışsınız ben ilk küfürde girişirdim.