Bugün ne kadar bisiklet sürdün?

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
Dün akşam 15 Km.(Siirt valilikten-Şeyh musa mezarlığı-fen lisesi-şırnak yolu-otogar-valilik(parkurumuz çok harika değil mi?)- biraz kondisyondan sonra çoğüunluğu tırmanış 10 km tilloyu da ekleyeceğiz. daha daha ileriki zamanlarda Veysel karani(42 km)) İlk çıkışımızdı, yanımdaki arkadaşım bir ara bisikletini taşımak zorunda kaldı. :D İnşallah devam edebiliriz...

Scudo

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@Barış TURAN

İlk günler yoktu. Rahattı. Sonra 15 tl ye çift rubena aldım onda da sorun yoktu. 2 hafta kullandım her gün patlama yapınca. Ng 650 nin orjinal lastiklerine geçtim. O geçişte hissetmeye başladım, dedim heralde dağ lastiği olduğundan halbuki ilk günler de dağ lastiği kullandım sorun yoktu. Sonra tekrar rubena taktım yok yine aynı sorun. Şimdi schwalbe geliyor onu deneyeceğim yine aynı şey olursa bir bisikletçiye giderim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Bu sabah takımla buluşmadan önce erken çıkıp 15 km ısınma turu attım. Bulutlar kapkara olunca katılım az oldu. Bostancı'dan yola çıktık ama yağmur nedeniyle kaygan olur diyerek rotayı Sabiha yerine Tuzla'ya çevirdik. 20 km kadar ciddi bir sağanak altında bisiklet sürünce her yerimiz su ve çamur oldu. Sonuçta Bostancı-Tuzla-Bostancı bana 70 km yazdı. Yağmur nedeniyle tempo 26'da kaldı. Bir de dönüşte sert rüzgarla karşılaşınca iyi yorgunluk oldu. Dönüşte bisikleti oto yıkamacıya verdim, temizleyecek halim yoktu :)

Not: (link)

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
dün evde sıkılırken aldım bisikleti çıktım yola bisiklet nereye götürürse gittim sonuç 47 km
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bugün eşimle bisikletlere atlayıp Forum İstanbul'daki Decathlon'a gittik. 6,5 KM yaptık.

Bu arada Decathlon'un sitesinde 849 TL olan Fit 3'ler mağazada 649 TL. Seri sonu diye yazılmış. 54, 57, 60 kadrolar vardı. Almak isteyen varsa acele etsin derim.

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
5 km çıkış aynı yerden iniş. toplam 10 km. Alışmaya başladım. Tek başına motive olmak zor oluyor.
Ayrıca bugün vuelta da cris honer ve nibali çekişmesi harikaydı... İhtiyar gençlere müthiş dersler veriyor...

Soru: Strava da free üyelikte rota belirleme vb. işlemler yapılabiliyor mu?

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Artık hafta içi her gün 3,5+3,5=7km okula git gel :D giderken birazcık yokuş var(açısı az tüm yol yokuş)ama dönüşte sürekli yokuş aşşa :cool:

SerkanERDOGAN

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Ümit
2 haftalık tatil dolayısıyla bugün geldim ve daha sürmedim :) Yarın güncelleriz artık :)

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Sabah sabah 28.5 km Adana turu iyi geldi. Nemli ve bunaltici bir yagmur oncesi havasinda rampalara vurmak kendime getirdi.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
35 KM sürdüm, pazar günü, ılık bir İstanbul sabahı :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu sabah, 16,5km gidiş 16,5km geliş, serin ve güzel bir tur oldu.

toprakakalin1

Daimi Üye
Tepki
48
Bisiklet
Carraro
Ne zamandır süremiyorum aşırı sıcaklardan dolayı. Baharın ve kışın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Gun ıcınde cesıtlı yerlere,yaklasık 1d km gece 12 den sonra Bursa'da bılen bılır bı hıghout sabahın 4.5 gunda da o kafayla eve :D sımdı karsılıklı cay ıcıyoruz dısarıda

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
florya sosyal tesislerine gidip geldik toplamda 45 km ye yakın. eve geldim bittim
kapasitem ne zaman 250 km ye çıkar bilemiyorum.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
50km yol yaptım.. birkaç yerde mola verdim dinlendim.. son molada bisikleti çimlere devirip yanına uzandım dinleniyordum ki, küçük bir çocuk yakınımdan geçerken 'aa düşmüş' diye bağırdı :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Ömer ÇOLAK

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Ömer ÇOLAK

Şu an beta aşamasında olduğu için premium üyeler açık ancak hazır olunca herkes rota hazırlayabilecek.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Bu sabah 90 km sürdüm. Ekiple buluşmadan önce 30 km tek tabanca gittim. Kötü talih; Sabiha'ya doğru her zaman yanından geçtiğimiz ve havlayıp peşimizden koşmakla yetinen köpeklerden biri bu defa bir anda önüme fırladı: ne oluyor diyemeden köpeğe çarptım. Çarpmamla birlikte havada uçup yüz üstü düşmem bir oldu; ufak sıyrıklarla atlatmışım, köpekte de sorun yok. Şu an dizlerimdeki ve kol dirseklerimdeki sıyrıkların acısıyla birlikte kasığımda bir ağrı var, yere düşerken kasığım bisikletin bir yerlerine çarpmıştı. Strava'dan baktım 34 km hızla çarpmışım.

Not: (link)