Bugün kaskın önemini birkez daha anladım

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Karsidan karsiya gecerken yola bakmayan teyzenin azin sonu neticede bende de hasar var ama teyzeye rampa assagi 40 ile giden bir biaiklet carpinca felegini sasirdi hatali olan kendisi esini aradi adam geldi hastaneye goturun amca dedim sen carptin sen goturcen diyo dedim dayi yola atladi sagina soluna bakmadan ben kendi derdime sen kendi derdine sen sag ben selamet dedim cektim geldim ama hasarda bunlar

Dosyalar

Scudo

bdemirkiran

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun.. Bisikletle bakkala giderken bile kask şart.

• Beğen
Tepkiler: emrejon

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Geçmis olsun. 1anlık dalgınlık kotu sonuçlar dogurabiliyor.

• Beğen

Emre Asilar

Aktif Üye
Tepki
74
İsim
EmreAŞLR
Bisiklet
Sedona
Beterin beteri vardir Bunla kurtuldugunuza sukur edin.Buyuk gecmis olsun

• Beğen

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@emrejon Çok geçmiş olsun, aynı durum benim başıma da gelmişti fakat allahtan ben ne düştüm nede çarptım önsezimin sayesinde kurtuldum. İnsanlar dalgın olabiliyor, şahsen ben zil kullanıyorum ne kadar nefret etsem de buna mecbur ettiler beni birde, kulaklığı takıp tın tın tın gidenler var onlara ne demeli? :D O kadar zil çalıyor, bir saniye diye arkadan sesleniyorum kimse takmıyor beklesin mi? diyorlar ne diyorlarsa artık.

• Beğen

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
Bununla geçmiş olsun. Sağlam bir korna lazım bize bence. Ses fazla olmayınca insanlarda bir endişe korku veya ona benzer bir şey oluşmayınca bisikleti basit bir alet sanıyorlar. Sesi yüksek olsa belki insanlarda geri adım atma refleksi göstermesinde belki etkili olur :krktm:

• Beğen

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun. birdaha inşallah basına böyle bir kaza gelmez

• Beğen

Kefter

Daimi Üye
Tepki
202
Bisiklet
Giant
çok geçmiş olsun... Kaza yapmadan da bisikletçi olunmuyor be abi :)

• Beğen

klm

Üye
Tepki
2
İsim
ARİF İLKER
Bisiklet
Lapierre
geçmiş olsun acil şifalar

• Beğen

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Sagolun arkadaslar bende dedim kendi kendime bu kadin karsiya gecerse carparim dedim dedim iste olan oldu kaza geliyorum dedi ama kurtaramadik

Kmlyksk

Üye
Tepki
6
İsim
Kemal Yüksek
İnsanların zihninde "Benim başıma gelmez" yankısı var herhalde. Arkadan sesleniyorum, bir saniye diye fakat kimse takmıyor ne yazık ki. Geçmiş olsun.

• Beğen

Emre Asilar

Aktif Üye
Tepki
74
İsim
EmreAŞLR
Bisiklet
Sedona
Bu millet bir saniyeden,zilden falan anlamiyolar zili tınlamayanlara ben genelde arkalarina yaklasip yuksek seste islik yada bagiriyorum genelde bunlardan irkiliyolar:D:D

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
Önce cok gecmis olsun. Ancak bu tarz durumlarda sen sağ ben selamet diyip gidilmemeli. Teyzenin eşi dogru soylemis masraflara karismasaniz bile en azindan refakat etmeliydiniz. Dusunsenize ayni durum annenizin, eşinizin, cok sevdiginiz bir akrabanizin veya sizin basiniza geldi. (Sonucta dalginlik Allah korusun hepimizin basina gelebilir.) o durumda size veya yakininiza carpan kisi hadi bana eyvallah diyip gitse hosunuza gider mi? Ne kadar hatali olursa olsun teyzeye ve esine sonuna kadar yardim etmeliydiniz. Sonucta ortada bir can var. Tekrar gecmis olsun. Allah her turlu kazadan ailelerimiz ve sevdiklerimiz dahil hepimizi korusun insallah

Cengizhan BAKIR

Aktif Üye
Tepki
82
Karşıdaki insan ne kadar haksız olursa olsun yaptığınız davranış bence yanlıştır.Sen sağ ben selamet deyip gitmeseniz daha iyi olurdu.Çok geçmiş olsun.

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam bencede çok yanlış bir davranış. Ne olursa olsun karşıdaki yaşlı bir insan. Bir düşünün sizinde anneniz yada bir yakınınız olabilirdi.
Sizin bir yakınınıza biri bunu yapsa sizde kazaya uğrayan kişinin oğlu yada kardeşi, abisi olsanız çekip giden kişiye karşı ne hisseder ve arkasından nasıl konuşurdunuz bir düşünün bence.