Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bugün Kalmalı Çeşme Turu

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Fatih Buzgan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Bugün Çeşme turu yapacağız.
    Önce EGS Park Mavişehir'deki Akrobasi gösterisine katılacağız.
    Gösteri 14:30'da başlayacak, bitiş saatini bilmiyorum, tahminen 17:00 gibi bitse, 17:00 gibi yola koyulacağız.
    Geç saatte yola çıkacağımız ve havaların erken kararması sebebiyle Çeşme'ye varmadan yol üzerinde çadırSIZ, uyku tulumuyla açık havada konaklayacağız.
    Urla civarında düşünüyoruz, yol üzerindeki en uygun yere yolda karar vereceğiz.
    Ortalama hızımız fazla olmayacak, zira yol arkadaşım daha yeni bisikletçi.
    Ctesi günü Çeşme'ye vardığımızda, Ilıca'nın 30 derecelik sıcacık denizine girip, dinlenme banyosu yapacağız :)
    Aynı gün yani Ctesi öğleden sonra yine dönelim diye karar verdik çünkü Pazar günü yağışlı gösteriyor.
    Yiyeceklerimizi yanımızda getireceğiz.
    Biz şimdilik 2 kişiyiz, müsait olan, uyku tulumu olan herkesi bekleriz.
    İletişim için: 0544 715 99 44 (Fatih)
    Not: Sadece cepten iletişim kurun, çünkü bir iki saat sonra evden çıkacağım.Tekrar nete giremeyeceğim.

2. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili bisiklet ailesini güzel ferdleri,meraba.Ben Ürgüp'ten Can DEDE.Şuan itibari ile Antalya Kaş'tayım.Yarın sabah itibari ile buradan ayrılıyorum.Amacım Adeniz Ege turumu sağlıklı bir şekilde tamamlamak.Mugla merkezden sevgili Can demirel arkadaşımız ile irtibat hhalindeyiz.Amacım yarın bir aksilik olmaz ise,patara'ya uğrayıp,fethiye'ye varmak.umarım görüşme ve buluşma şansını yakalayabiliriz...sevgiyle kalın
    İrt:TEL:0542 777 33 89
    :0536 302 33 60

ergunakkan bunu beğendi.