Bugün bisikletinle ne yaptın?

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@mersault ozaman karnın açtıysa ondan olur tabi. ben bisiklete binmeye başladığım ilk zamanlar iştahım bi açılmıştı yediklerime ben bile şaşırıyordum. bisiklete binmeden önce karnını doyurmak lazım ama depoyuda tam doldurmamak lazım. fazla kuru gıda da yememek lazım.

• Beğen
Tepkiler: mersault

Mycity

Aktif Üye
Tepki
170
Bisiklet
Carraro
Bugün bisikletim bana baktı ben ona baktım bişeyler anlatıyordu fakat ben çok yoğunum dedim :(

Hakan Aker

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Carraro
bisikletimde full alivio olan sistemi full xt'ye çevirdim çok şık duruyor ama finaller yüzünden denemek nasip olmadı :)

Mycity

Aktif Üye
Tepki
170
Bisiklet
Carraro
Bisikletimi yıkayıp pakladım bakıma götürcem

aradox

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
Bugün bisikletimle Moda'dan,Tuzlaya gidip döndüm.Toplam 78.5 Km.

(link)

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
çılgın bisikletçi bisikletini çoşturuyor :D gibi olmuş başlık

• Beğen
Tepkiler: Mycity

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
Sele altı çantası taktım,ağır olan klasik pedalları plastik ve iyi bir marka model ile değiştirdim gidon bandına bakım yaptım.

Tepki
107
İsim
i.Emre Kocakaya
Bisiklet
Cube
01/06/2015 Gorki park hava ne kadarda guzel,2 ay onceki iki metrelik kardan eser alamet yok ortalikta,uzun agaclar,yemyesil cimenler rengarek cicikeler,uzandim yeni kesilmis cimlerin ustune mis gibi cimen kokuyor ve karisiyor cicek ve igde agaclarinin kokusuna,gulusen insanlar kosturan cocuklar banklarda simsiki sarilmis sevgililer,gitar calip sarki soyleyen gencler,derin derin soluyorum ortami evet yasamak..
Yanima donuyorum uzandigim yerde hemen yanibasima yatirdigim bisikletimin gidonu ile yuz yuze geliyorum,hadi len kalk gezelim der gibi bakiyor kerata,yok henuz yeni geldik guzelim biraz bahara cikmis danalar gibi cimlerden yuavrlanalim diyorum.
Tekrar obur tarafima donuyorum,10 metre kadar ilerimde bir guzel hanim kiz beyaz ustune pembe kucuk cicekli zarif elbisesi cok hos ve uzun sari duz saclarini yanina dokerek telefonda gulerek konusuyor,gulumseyerek bakiyorum caktirmadan,yaslica bir teyze hizli adimlarla elindeki bir sise sampanya ile bir yerlere dogru gidiyor,biraz ileride iki sevgili bankta oturuyor oglanin burnu kisin saclarinda,muzik calarimi takiyorum kulagima Feridun duzagac diyorki ``oyle sicak saril yarina kalmasin`` esimi aradim hemen ,askim seni cok seviyorum dedim,haa tamam canim dedi gelirken,yumurta ve yogurt al dedi :D

• Beğen
Tepkiler: serdar k

CanerG

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Caner G.
Bisiklet
Salcano
Bir şey yapmadım aslında zincirlerinde sorun vardı onu yaptırttım.

Mekerce

Üye
Tepki
46
İsim
Özgen Topaç
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu sabah bisikletimle hamama gittim. Her zaman bisiklete bakım yapmak olmaz birazda biz kendimize baktıralım. ;-)

Yıldıray55

Aktif Üye
Tepki
174
İsim
Yıldıray YILDIZ
Bisiklet
Diğer
Bugün için birşey yapamadım ama dün "İltihabi Bağırsak Hastalıkları" turuna katıldım...

orthomike

Aktif Üye
Tepki
195
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun zamandır gitmediğim, mezun olduğum liseye gittim. Biraz yokuş performansımı görmek önemliydi.

Dosyalar

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün İstanbul'da faaliyete katılıp üzerine de bayağı bir pedallayınca bugün sabah bisikletle işe gelemedim. Her yerim tutulmuş...

zemberek

Üye
Tepki
6
İsim
Burak
Bisiklet
Salcano
zuhuratbaba dan zeytinburnu sahilden belediye çay bahçesine kadar gidip geldim. Toplamda 20 km. Yavaş yavaş açılıyorum :)

pulka

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Cube
@obezkirpi teşekkürler.
bugün epey bir beğeni aldı.ben takıp takmama konudunda hayli kararsızdım.
modeli:
schwalbe roadcruiser 28 x 1.60 cream renk.( bu modelde 3 renk bulunuyor: siyah / krem / kahverengi )

• Beğen
Tepkiler: Yunus M.