bugün bisiklet alacağım acil yardım!!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MertAkay tarafından paylaşıldı.

1. MertAkay

MertAkay Yeni Üye

Seviye:
  2. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    bana sorarsan tabiki 2inci secenek.neden dersen ilk linkteki mekanik disk sorunlu ayar bozuluyor.ayrıca iyi tutus saglamiyor.v-fren her zaman iyidir.eger disk fren olsun diyorsan hidrolik disk frenler favori.disk frenler bakımı zor ama.profesyonel sporcular bile uzun yol tur da v-fren kullaniyor.fazla agırlik ayrıca.hidrolik disk frenlerin yagmurlu -çamurlu havalarda iyi tutuyor ama.o kadar da abartilacak gibi degil.artik baradine vb yagmura karsi etkin olan papuclarda satiliyor.ama sunuda soyluyum mekanik disk frenler eskiden kotuydu simdiki teknoloji argeyle kaliteli mekanik disk fren gelismis olabilir.bence sen icinden 1ncisi geliyor bence hic dusunmeden alabilrsin.pismanda olacagini sanmam.

3. MertAkay

MertAkay Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim ama 2 yıl garantisi oluyor herhangi bir arızada götürürüm ama geçensene çalınan bisikletim diskti hiç bir problem çıkmamaıştı tek bi soru daha sorayım bu V frenler dahamı iyi tutuyor

4. yigitkirca

yigitkirca Aktif Üye

Seviye:
    1. ürün daha hoşuma gitti. Ama kullanımınıza göre disk fren problem olabiliyor. V-Fren'in avantajlı olduğunu düşünüyorum ben de. İyi tutmasından öte de v-fren bir sorunda daha kolay çözüme ulaştırıyor. Disk, taha teknolojik gibi dursa da v'nin daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Bir de teknik konularda aydınlanmak istiyorsanız ya forumu gezin ya da fotoğraf dışında teknik özellikler hakkında karşılaştırmayı korumak için bilgi ekleyin ya da soru sorunuz.

İyi günler.

5. Murat Albayrak

Murat Albayrak Yeni Üye

Seviye:
    Bende Carraro 419 Grunge derim, fakat piyasada tükendiğini biliyorum bulursanız kaçırmayın iyi bir f/p ürünü :in:

6. Eren Sakallı

Eren Sakallı Yeni Üye

Evet bende aradım bulamadım piyasada 419 grunge.Bulursan kacırma bence

7. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Sanat'ın babası...

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bence V frenli modeli tercih et. İlla disk fren olsun diyorsan git bir tane hidrolik disk frenli salcano al ucuzundan. Nakitte hemen hemen aynı fiyata gelir 750-800 arası. :in: