Bugün bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Müslümanlar ne zaman mı rezil bir hayattan kurtulurlar?

Sevap hesabı yapmayı bıraktıkları zaman. Şu gece 1000 aydan hayırlı gece, bugün oruç tutarsan 1 sene tutmuş gibi olursun, şu ayeti okursan 100 sevap, ne kadar salavat o kadar huri vs. gibi sadece menfaate yönelik bir din anlayışı...

Neyse... Birilerinin Allah adına kelle kesmedikleri bir gece diliyorum.

fahritus

Üye
Tepki
36
İsim
Fahri
Bisiklet
b'Twin
Tum islam aleminin kadir gecesi mubarek olsun

Yalniz dun Robin van persie konusu sacma sapan nedenlerle kilitlenirken bu konunun kilitlenmemeis sacma olmus
Not: sozlerimden bu konunun kilitlenmesi gerektigi anlasilmasin lutfen.Ben iki konununda kilitlenmemesi gerektigini dusunuyorum.Sonucta burasi ozgur bir ortam

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@aligüler

kuranda kadir gecesinin 1000 aydan hayırlı olduğu yazıyor ama yapılan her sevabın 1000e katlanacağı yazmıyor.
belkide katlanıyordur Allah bilir.
seninde dediğin gibi dine karışan hurafelerden arınmadıkça müslümanlığı tam anlamıyla yaşayamayız.

Mondschein

Üye
Tepki
54
İsim
mondschein
Bisiklet
Salcano
Kadir gecesi bizleri Mübarek kılsın inşallah.1000 aydan hayırlı gece,bin ay Takriben 83 yıl yapıyor yani bir insan ömrüne tekabül ediyor.bir ömürden hayırlı bir gece.......

• Beğen
Tepkiler: Yusuf G.

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Tüm islam aleminin mübarek kadir gecesi hayırlara vesile olur inşallah rabbimiz kalpten zikreden kullarının dileklerini elbette geri çevirmeyecektir inancındayız nice ramazanlara ve böylesi müstesna gecelere yeniden kavuşabilmek ümidiyle cenab-ı hak dualarınızı her daim kabul etsin

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
müslümanların hayatının neresi rezilmiş ? müslümanız adı altında kafa kesen ışıdçıleri müslümanlarla bir tutmayın. ne kadar sevap o kadar huri nedir zekeriya beyaz gibi kendini hoca diye tanıtan adamların sözleriyle genelleme yapmayın insanların içini bilmeden menfate yönelik bir din diye yorumda yapmayın inanmıyorsan kendine inanıyorsanda kendine gelip burda ortalığı karıştırmayın konuyu saptırmamak için yazmak istemedim ama dayanamadım

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Islam aleminin en kiymetli gunu kadir gecesi kutlu olsun dualariniz kabul olur inşallah su an okunan ezan saatinde.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sizlerin ve tüm islam aleminin kadir gecesini en içten dileklerimle kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y. ve Yusuf G.

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Cümle İslam âleminin Kadir gecesi mübarek olsun. Rabbim Müslüman kullarının birbirlerini sevmesini nasib eylesin, İslam devletlerini de İslam coğrafyasını yıllardır karıştıran "büyük" devletlerin maşası olmaktan kurtarsın inşaallah.