Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bugün Bayrampaşa'daki Decathlon mağazasına uğradım...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında cizimatolyesi tarafından paylaşıldı.

1. cizimatolyesi

cizimatolyesi Yeni Üye

Seviye:
    Koca decathlon spor mağazasında sadece BTWİN markalı bisikletler mevcut. Bu marka nasıldır bilen varmı. linki de budur

http://www.decathlon.com.tr/TR/yol-yaris-bisikletleri-190937358/

Şunu da belirteyim trek, scott, corarate, cannodale, carraro, sedona, drag dışında pek çok marka var ama ben bu dediğim markalara daha çok güveniyor ve çevremde daha çok görüyorum. Belkide btwinde bu bilmediğim iyi markalardandır diye forumda sorma gereği duydum.

Ayrıca maşası kilitlenebilir, hem yolda hem arazide kullanabileceğim, kısaca istanbul yollarına uyum sağlayabilecek ikinci el Hybrid bir bisiklet arıyorum. Bütçem kısıtlı ama kredi kartına taksit imkanı sunacaklar tercihim olacaktır. Tavsiyelerinizi ve tavsiye edeceğiniz bisikletlerin fotoğraflarını bekliyorum.

Teşekkürler.

2. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sitede fiyat bilgisi yok sanırım. Fiyatı uygunsa komponentleri ve ağırlığı olukça tatmin edici.

3. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Linkini verdiğiniz bisiklet yol bisikletidir..
    Arazide kullanırsanız yazık edersiniz..
    Decatlondan internet sitesinden mağaza seçildiğinde stok bilgisi veriyor..

4. cizimatolyesi

cizimatolyesi Yeni Üye

Seviye:
  5. ozgenlik

ozgenlik Yeni Üye

btwin bildiğim kadarıyla decathlon'un kendi markası. fransa'daki decathlon mağazalarında görmüştüm ilk defa. ayrıca aynı adla kıyafetten akesuara pek çok ürünü var yurtdışında..

komponentler zaten bildiğimiz markalar, kadroları da üreten bir avuç fabrika var zaten dünyada. bence yarış gibi bir amaç yoksa alınabilecek bir markadır.

6. cizimatolyesi

cizimatolyesi Yeni Üye

Seviye:
    Öyle deyip geçilemiyor. Şimdi bu yazdığınızdan sadece yarış için iyi bir bisiklet seçiminden bahsedilebilir ki ilerleyen dönemlerde form tutarsam senede bi kere bile olsa yarışlara sembolik olarak katılmak isterim:) Ama iyi parça hem bisikletin uzun ömürlü olmasına hem de uzun mesafelerde katedilecek yolda konforun artmasına sebep olmakta. Evet bir avuç iyi firma var ama yüzlerce fason üretim yapan yer var. Decathlonda ki bisikletleri tutup görme imkanım oldu. Resmen çin malı. Hani anlarsınız ya elinizle dokunduğunuzda temiz değilidr, malzemesi kötüdür aynen öyle. Sizde bilirsiniz ki özellikle bisiklet olayında pürüzsüzlük ve hafiflik kalite demektir, kalite de maalesef parayla ölçülüyor.

Yorum için teşekkürler.

7. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Decathlon o kadar kalitesiz ki; sadece Fransa'da 2.500.000 bisiklet satıyor! Toplam satışı 4.000.000 civarında. Nedeni kalitesizlik olsa gerek.

Önder Tarım bunu beğendi.