Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bugün (15 Temmuz) Edirnekapı Şehitlik / Fatih arasında buluşan grup

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bu akşam 10.30 civarı Edirnekapı Şehitliğinden çıkıp Fatih yönüne, Fevzipaşa Cad. doğru ilerlerken gördüğüm, bu iki caddenin kesişiminde, Edirnekapı Kavşağında buluşan grup , hangi grup ? Forumda üyeleri var mı?

Buluşma noktası google maps linki

Ben Fatih yönüne doğru giderken yanınızdan geçen ve 2 parça halinde duran iki gruba da selam veren kişiyim. Beyaz kask, siyah Trek, hatırlarsınız. Dönüşte de içinizden birisi düdük çaldı, durdum yedek parça ihtiyacı için durdurmuş olabileceğinizi düşünerek. Sonra gruba katılacak birini beklediğinizi düşünerek devam ettim, zaten ters taraftaydım, yanınıza gelmem zordu.

Nereden nereye ve hangi saatlerde pedallıyorsunuz ? Ben de gece pedallayacak birilerini arıyordum, düzenli buluşuyorsanız katılmak isterim. Tek başıma, biber gazına güvenerek pedallıyorum ama çok da güvenli olmuyor ve tabi sıkıcı oluyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

Aslında yanınızdan geçerken size sormam daha basit olurdu ama yanınıza gelmeden önce şehitliğin içinden geçerken bir köpek görüp biraz tedirgin olduğumdan hızlıca ilerlemeyi tercih ettim. :)

2. Cengiz Yargıç

Cengiz Yargıç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba,
    Fatih Bölgesinde kurduğumuz "Tarihi Yarımada Bisiklet Gurubumuz"a dahil olabilirsiniz. Sürekli turlarımız oluyor.
    Facebook Gurubumuz; Tarihi Yarımada Bisiklet Gurubu
    Link; https://www.facebook.com/groups/196586443832209/