Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Buda benimki :) Univega 7100

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında GÖRKEM.G tarafından paylaşıldı.

1. GÖRKEM.G

GÖRKEM.G Üye

Seviye:
    [​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Evet uzun arayışların sonunda tam pes etmek üzereyken bu arkadaşı buldum. boy ve bütçe problemim vardı.
    xl boy, tam tamına 60 cm kadro şuan çok memnunum. Aldığım gün yağmur yağdı :)
    Birkaç gündür bende, ancak sadece şehir içinde kullanabildim. Bu gün biraz süreyim dedim kapalı ortamda duruyor, kendi kendine lastikleri inmiş 4te1 oranında.
    Kilomdan mı kaynaklanıyor acaba başka bir sorun mu var anlamadım.
    Genel olarak memnunum, uzun süredir bisiklete binmediğimden sele şuan biraz can yakıyor. ön maşa garip geldi, bazen ön falan kaldırıyorum istemsiz olarak.
    Birkaç konu açıp forumu kirletmiştim, yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    Binemediğim için fazla fotoğrafta çekemedim, telefonla ancak bu kadar oldu, vize haftasından sonra daha güzellerini ekleyeceğim :)

revan55 ve Gökhan Ö. bunu beğendi.
  2. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Lastiklerdeki inme, genellikle lastikler yeniyken sübaptan minimal düzeyde kaçırma şeklinde oluyor sanırım. Ben de bu sorunu bir süre yaşadım. Ancak yaklaşık 4-5 defa hava takviyesi ve toplam 100 km civarı yol yaptıktan sonra azaldı sorunum. Şu an yine hafiften inme var ama, Bisiklet balkonda durduğu ve yaklaşık 20 gündür kullanmadığım halde yaklaşık %10-15 kadar hava kaybetmiş. Ama dediğim gibi, ilk zamanlar daha fazlaydı bu oran. Patlağı olmayan bir lastikte benim aklıma başka bir sebep gelmiyor açıkçası.

GÖRKEM.G bunu beğendi.