Buda Benim Makina :)

Can Uras

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Bende Bisikletimi Paylaşayım deidim Buyrun Buda benim bisikletim Bu forumdan Sonra orjinalligi ögrendim aksesuarları çıkardım Farkedersiniz Bitek Jant kapakları kaldı Onları Sizce Çıkarıyımmı ?

İlk Hali :)

http://img26.imageshack.us/img26/3588/fotoraf0050l.jpg

Sonraki Hali.

http://img64.imageshack.us/img64/5717/fotoraf0053o.jpg

http://img858.imageshack.us/img858/6683/fotoraf0051.jpg

Fikirlerinizi Bekliyorum :)

Scudo
Tepki
13
Güzel süslemişsin yalnız bir sonraki bisikletini hardtail kadrodan seçersen kullanımı daha kolay olacak ve hafifliği sayesinde yokuşları zorlanmadan çıkabileceksin

Can Uras

Üye
Tepki
2
Teşekkür ederim Ama süsleri Çıkarttım Artık Sizin gibi KULLANCAM Jant KapaklArı dursunmu Çıkarayımmı ?

Tepki
13
Sana kalmış orası jant kapakları rüzgarda nasıl etkileniyomu yada + yöndemi - yöndemi etkliliyo onu bilemiycem tt bisikletlerinde mavic in full karbon kapaklı modelleri var sadece arka jantlar öyle ama dediğim gibi performansa etkisi nasıldır bilemiycem

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Jant kapaklarını çıkar.. sade has jantları çok güzel.. bisikleti çirkinleştiriyorsun çok çirkin duruyor.. hata sana önerim para biriktir ve yeni bir bisiklet al derim.. tek amartisörlü bir bisiklet salcano veya sedona.. böyle çocuk şeyleri ekleme.. bisikletin güzel ama aksesuar koyacaksan arkana çakar önüne far iyi gider :) iyi forumlar dilerim

Can Uras

Üye
Tepki
2
Arkada Pilli Led Kırmızı.Öndede Beyaz Led Var temizlik İçin çıkardım Kapaklar Çocuk İşi oldugu İçin birazdan Sökcem Salcano Ng 650 Almayı Düşünüyorum :)

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@Can Uras

kaskı unutmayalım

Can Uras

Üye
Tepki
2
@Tolga Yücel

Kaska Ztn var En Önmli arç bana göre Kask Ameliyat oldugum için ancak haziranda bince m onun içinde Yaza Dogru alıcam Bisikleti.

yunus.ceyhan

Daimi Üye
Tepki
22
Bisiklet
Orbea
güzel miş kardeş iyi günlerde kullan

Tepki
143
Bisikletine hiçbirşey demem, fakat öncelikle Türkçeni düzeltmeni, yazı dilini düzeltmeni öneriyorum. Bu forum yazışmalarında bu kadar özensiz davranılması karşındaki insanları ciddiye almamaktır. Bisiklet bütçe işidir, sevgi işidir zamanla en iyisini yaparsın, Türkçe ilkokulda öğretiliyor daha sonra özensizce kullanılıyor. Ciddiye alınmak istiyorsan insanlara aynı ciddiyetle davranmanı öneririm. En azından başlıktan başla derim ''Buda'' bir tanrıdır, ''Bu da'' senin bisikletindir, senin bisikletinin fotoğraflarındır ve seni yansıtır, anladın sanırım...

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Jant kapaklarını sök.Bisikletinin daha fazla savrulmasına neden olur :)